sylwia juszczak

One związały się z młodszymi partnerami! Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka i inne. Które gwiazdy należą jeszcze do tego grona?

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

24.08.2022Ranking

"Nielegalni" [RECENZJA]. Polski serial szpiegowski na światowym poziomie? Jak prezentuje się nowy polski serial CANAL+?

CANAL+ ma przed sobą trudne zadanie; już chyba nikt nie pamięta o kompletnie nieudanej drugiej odsłonie „Belfra”, ponieważ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” Macieja Pieprzycy okazał się serialem wysokiej klasy. Czy „Nielegalni” podołali zadaniu i prezentują się równie dobrze? Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu na podstawie powieści „Nielegalni” i „Niewierni” Vincenta V. Severskiego.

20.10.2018Recenzja

Znane marki kosmetyczno-pielęgnacyjne w programie "Celebrity salon" w Polsat Cafe [ZDJĘCIA]

"Celebrity salon" to reality show, w którym znane osoby wcielą się w rolę specjalistów od urody. Uczestnicy programu staną przed takimi wyzwaniami jak opalanie natryskowe, stylizacja włosów czy depilacja. Eksperci Gehwol będą im towarzyszyć podczas jednego z zadań – pod ich czujnym okiem gwiazdy nauczą się podstaw profesjonalnej pielęgnacji stóp i paznokci, a następnie same wykonają pedicure leczniczy.

20.04.2016Celebrity Salon

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×