sylwia lipka

"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Lipka ma koronawirusa? Jedna z faworytek już nie zatańczy w programie?

Czarne chmury zbierają się nad 11. edycją programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Po tym, gdy z rywalizacji przez obowiązkową kwarantannę zostali wyeliminowani Bogdan Kalus, Lenka Klimentova oraz Jan Kliment, wiele wskazuje na to, że na parkiecie nie zobaczymy już jednej z faworytek do zwycięstwa, Sylwii Lipki. Sprawdźcie, co się stało!

16.10.2020Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Lipka zatańczy z bratem Danielem. Jak występ rodzeństwa oceni ich mama?

Ma zaledwie 24 lata i miliony wyświetleń na YouTube. Sylwia Lipka, spełniając marzenia, mknie jak burza. O jej popularności świadczy już samo zaproszenie do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Twierdzi, że sukces zawdzięcza mamie, która woziła ją na różnego rodzaju konkursy wokalne i wymagała, aby stale była najlepsza. Czy jednak ambicje mamy nie są dla Sylwii obciążeniem?

02.10.2020Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 11". Kontuzjowana Sylwia Lipka, spocona Julia Wieniawa i zmęczona Anna Karwan trenują do filmowego odcinka "Dancing with the stars"

Godziny dzielą nas od kolejnego emocjonującego odcinka show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Sylwia Lipka od kilku dni zmaga się z kontuzją stopy, Ania Karwan narzeka na zmęczenie, a Julia Wieniawa twierdzi, że ostatnie treningi były jak dotąd najbardziej intensywne. Co czeka nas w 3. odcinku show, którego tematem przewodnim jest muzyka filmowa?

17.09.2020Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Seksowna wokalistka i youtuberka w show Polsatu! Sylwia Lipka czarnym koniem "Dancing with the stars"?

Wokalistka została uczestniczką 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”. 23-letnia youtuberka, której profil na Instagramie śledzi prawie 900 tysięcy osób, największą popularność zdobyła publikując piosenki na kanale YouTube. Wiosną 2020 roku Sylwia Lipka będzie chciała udowodnić, że doskonale radzi sobie również na tanecznym parkiecie. Kto będzie jej partnerem w programie?

25.01.2020Dancing with the stars

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×