sylwia madeńska

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska chwalą się filmem z treningu. Internauci gaszą ich entuzjazm

Krzysztof Rutkowski w 1. odcinku 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami" w parze z Sylwią Madeńską nie zachwycił swoim tańcem widzów. Na duet posypały się gromy, a sami zainteresowali zobaczyli jako pierwsi najniższą notę - "jedynkę" od Iwony Pavlović! Teraz pochwalili się filmem z kolejnego treningu. Internauci obejrzeli i ocenili, nie zostawiając na słynnym detektywie suchej nitki!

05.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Krzysztof Rutkowski się nie popisał na parkiecie? Tak wyglądały pląsy najsłynniejszego detektywa. Publikujemy zdjęcia z programu

Nie milkną echa po 1. odcinku 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the start". Zdaniem wielu fanów tanecznego show, najgorzej wypadł najsłynniejszy detektyw w Polsce - Krzysztof Rutkowski. Czy faktycznie było tak źle? W galerii publikujemy zdjęcia z występu Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej!

30.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiadomo, jak wygląda treningowy reżim Krzysztofa Rutkowskiego. Jego taneczna partnerka wprowadziła twarde zasady

Niedawno ogłoszono, że w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Rutkowski zatańczy w parze z Sylwią Madeńską. W jednym z najnowszych wywiadów, detektyw postanowił opowiedzieć o obowiązujących na tanecznych treningach zasadach, jakie wprowadziła jego taneczna partnerka. "To ona przejęła władzę" - zdradza Krzysztof Rutkowski.

01.08.2022Dancing with the Stars

"Taniec z gwiazdami". Czy Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski mają szansę na Kryształową Kulę? "Nie traktuję swojego udziału w kategoriach rywalizacji"

Udział Krzysztofa Rutkowskiego w programie "Taniec z gwiazdami" wywołał niemałe poruszenie. Wiadomo już, z kim zatańczy w parze - na parkiecie towarzyszyć mu będzie zwyciężczyni 1. edycji "Love Island. Wyspa miłości", Sylwia Madeńska. - Jest profesjonalistką, a ja wbrew pozorom potrafię się podporządkować - mówi Rutkowski. Czy uda im się wywalczyć Kryształową Kulę?

30.07.2022Dancing with the Stars

"Love Island. Wyspa miłości". Kiedyś wielka miłość, dzisiaj skandal. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa!

"Love Island. Wyspa miłości" to program , który potrafi wywoływać kontrowersje. Widzowie często się zastanawiają, czy powstałe na wyspie pary nie udają uczucia, jednak z pewnością tak nie było w przypadku zwycięzców 1. edycji show, Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Tyle, że w tym wypadku wielka miłość zakończyła się jeszcze większym skandalem i... oskarżeniami o kradzież psa!

03.10.2021Love Island. Wyspa miłości

Mister Polski 2020. Jak powinien wyglądać najprzystojniejszy Polak? Celebrytki zdradzają, jak wygląda ich ideał! O kim marzy Rafał Grabias?

Za nami finałowa gala wyborów Mister Polski 2020. Najprzystojniejszym Polakiem został Jakub Kowalewski, który pokonał 23 innych kandydatów. Zapytaliśmy obecne na gali celebrytki, jak powinien wyglądać, ich zdaniem, Mister Polski, a także, jak wygląda ich ideał mężczyzny! Dowiedzieliśmy się też, o kim marzy Rafał Grabias z "Królowych życia"!

11.06.2021Mister Polski 2020

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×