sylwia peretti

„Królowe życia”. Królewskie dzieci gwiazd programu! Córka Izabeli Macudzińskiej, syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej i inni. Co wiadomo na temat ich pociechach?

„Królowe życia” to nie tylko kontrowersje i przepych, którym lubią epatować uczestniczki hitu TTV. Pomiędzy zabiegami upiększającymi, różnymi przygodami i wyzwaniami dnia codziennego, bohaterki programu przede wszystkim dbają o swoich! Nie mamy tu na myśli przyjaciół, którym „królowym" nie brak. Mowa o tych, co się „w czepku urodzili”, czyli królewskich dzieciach! Poznaj wszystkie „królowe”, które są matkami oraz ich piękne latorośle!

20.11.2022Królowe życia

"Królowe życia" na starych fotografiach są nie do poznania. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Izabela Macudzińska-Borowiak

"Królowe życia" to popularna telenowela stacji TTV, która jakiś czas temu została zawieszona. Sprawdziliśmy w galerii, jak na przestrzeni lat zmieniły się przebojowe bohaterki "Królowych życia". Zobacz w galerii stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Kamili Kaczmarek czy Laluny Unique.

29.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Oto co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki robią po zawieszeniu programu! Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!

"Królowe życia" przez długi czas dzierżyły palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu jego emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca "Królowych życia".

21.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Wiek uczestniczek programu TTV nie jest już tajemnicą! Wiemy, ile lat ma Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Sylwia Peretti, Laluna Unique, Anna Renusz i pozostali

"Królowe życia" przez lata cieszyły się wśród widzów sporą sympatią i popularnością. Nic dziwnego - jego bohaterki to kolorowe ptaki, które skutecznie przykuły sobie uwagę fanów. Wydawać by się mogło, że nie mają przed nimi tajemnic. Nic bardziej mylnego! Długo nie chciały zdradzić, ile mają lat. Dociekliwi fani i tak to ustalili! Zobacz, ile naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, Alicja Pasierbińska, Laluna Unique i Sylwii Peretti!

18.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti miała ślub jak z bajki! Przypominamy fotki z wesela celebrytki!

Sylwia Peretti to jedna z największych gwiazd w historii programu "Królowe życia". Chociaż celebrytka dołączyła do programu w 9. sezonie i nie została w nim na długo, to widzowie momentalnie ją pokochali i obserwując jej media społecznościowe widać, że wciąż ją kochają! 30 lipca 2021 roku celebrytka stanęła na ślubnym kobiercu. To było wesele jak z bajki! Przypominamy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

21.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti pokazała swoją mamę! "Królowa" wyprawiła jej 72. urodziny w Monako!

Za sprawą programu "Królowe życia" widzowie poznali - i pokochali - Sylwię Peretti. Uczestniczka kontrowersyjnego programu TTV miała co prawda krótki staż w formacie, ale na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie skutecznie podtrzymuje zainteresowanie fanów. Jej zdjęcie z mamą, której wyprawiła urodziny, zachwyciło jej fanów!

11.09.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×