Syn Michała Wiśniewskiego potrzebuje pomocy? Xavier Wiśniewski opublikował niepokojący wpis

Syn Michała Wiśniewskiego opublikował w sieci niepokojący wpis. Xavier Wiśniewski zakomunikował, że na jakiś czas znika z sieci. Nastolatek zamieścił cytat, który zmroził wielu internautów. Czy syn lidera "Ich Troje" potrzebuje pomocy?

Multimedia

Syn Michała Wiśniewskiego potrzebuje pomocy?

Xavier Wiśniewski jakiś czas temu zaczął rozwijać swoją karierę. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny poszedł w ślady znanych rodziców - zaczął już działać w branży muzycznej, nagrał także piosenkę, którą promował m.in. w "Dzień Dobry TVN".

Xavier Wiśniewski idzie w ślady ojcaZobacz więcej

Ostatnio na Instagramie nastolatka pojawił się jednak niepokojący wpis. Chłopak poinformował swoich obserwatorów, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych.

Na jakiś czas odcinam się od Instagrama. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje zna mój numer telefonu. Czasami nie wszystko, co pokazujemy w mediach wygląda tak "ładnie"

Syn Michała Wiśniewskiego udostępnił także piosenkę rapera Logica "1-800-273-8255" - tytuł utworu to numer National Suicide Prevention Lifeline, amerykańskiej infolinii dla osób w stanie kryzysu psychicznego, chcących popełnić samobójstwo.

Mamy nadzieję, że to nic poważnego, a syn Michała Wiśniewskiego ma się dobrze!

Zobacz galerię

Linia bezpośredniego wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

800 70 2222 - polska linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Jest linią całodobową i bezpłatną dla osób dzwoniących. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie.

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Donek z gebelsów (gość)

    Za robotę niech się wezmie

    14.07.2021 16:14
  • Pierdoy (gość)

    Pierdoly wypisujecie. Szkoda czasu na czytanie.

    13.07.2021 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×