"Syn" sezon 2. Serial z Piercem Brosnanem wraca do AMC Polska! Kiedy premiera?

W 2019 roku na antenę AMC z 2. sezonem powróci serial "Syn" z Piercem Brosnanem w roli głównej. Na 2. sezon składać się będzie dziesięć odcinków. Kiedy premiera?

Multimedia

"Syn" sezon 2. od maja 2019 w AMC Polska! - sprawdź program tv

Serial "Syn" jest adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Drugi sezon zakończy historię "pierwszego syna Teksasu". Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917 roku. W osiągnięciu celu ucieknie się do zdrady, oszustwa i mordu – narzędzi, którymi posługuje się bez trudu dzięki zdolnościom nabytym, gdy był jeszcze wojownikiem Komanczów. Jednak największym wyzwaniem, któremu stawi czoła, okaże się być wojna domowa pod jego własnym dachem, wywołana przez idealistycznego syna bohatera - Pete’a (Henry Garrett). Eli wie, że największa nagroda jest w zasięgu ręki, ale czas działa na jego niekorzyść.

"Syn". Były James Bond Pierwszym Synem Teksasu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem, w 1851 roku, młody Eli (Jacob Lofland) jest żonatym i szanowanym wojownikiem plemienia Komanczów. Tragedia zmusza go jednak do objęcia pozycji lidera rozpadającego się imperium Komanczów. Dodatkowo, do serialu wprowadzona zostaje trzecia perspektywa czasowa, przenosząca widza do 1988 roku. Bohaterką tej osi czasu będzie wnuczka Eli’a, Jeanne Anne McCullough (Lois Smith), która w wieku 85 lat będzie musiała zmierzyć się z długo skrywaną rodzinną tajemnicą.

"Syn" sezon 2. - kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu na AMC Polska już w maju 2019. Serial "Syn" został wyprodukowany przez AMC Studios i Sonar Entertainment. Twórcami serialu są: showrunner i scenarzysta Kevin Murphy, reżyser Kevin Dowling, pisarz Philipp Meyer, a z ramienia Sonar Entertainment Tom Lesinski oraz Jenna Santoianni jako producenci wykonawczy. Oprócz Brosnana, Smitha, Garretta i Loflanda, w serialu zobaczymy także: Paolę Núñez, Zahna McClarnona, Jess Weixler, Davida Wilsona Barnesa, Sydney Lucas, Jamesa Parksa, Elizabeth Frances, Shane’a Grahama i Kathryn Prescott.

"Syn". Jess Weixler, czyli kobieta w męskim świecie Dzikiego Zachodu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×