Syn Zenka Martyniuka skazany za złamanie kwarantanny. Daniel M. trafi do więzienia

Syn Zenka Martyniuka został skazany za złamanie kwarantanny. Daniel M. został skazany na więzienie za opuszczenie domu, podczas gdy powinien w nim przebywać.

Multimedia

Syn Zenka Martyniuka trafi do więzienia

Daniel M. niedawno wrócił zza granicy i powinien odbyć obowiązkową kwarantannę. Syn Zenka Martyniuka jednak konsekwentnie ją łamał. Pomimo wielu upomnień mężczyzna nic sobie z tego nie robił i twierdził, że "zakazy są po to, żeby je łamać".

Syn Zenka Martyniuka nie przestrzega kwarantanny? Daniel M. jest kontrolowany przez policję!Zobacz więcej

Jak donosi "Fakt" Sąd Rejonowy w Białymstoku zdecydował dziś, że Daniel M. spędzi najbliższy miesiąc w areszcie. To jednak nie koniec. Syn Zenka Martyniuka dostał także osiem mandatów o wysokości 500 zł każdy oraz karę w wysokości 10 tysięcy złotych od inspektora sanitarnego.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Remiza strażacka (gość)

    Gwiazda wsi i już mu się wydaje że pan wielki. Zamknąć i spokój.

    23.06.2020 02:03
  • Magda (gość)

    Szkoda mi tylko tych rodziców !!! Bo to ich syn .

    21.04.2020 12:34
  • Zenek (gość)

    ZENEK KING

    15.04.2020 16:17
  • Gosia (gość)

    Zenka Martynika mama umiała wychować twoja żona nie umiała syna wychować Zenek ty na inną ładna kobietę zasługujesz nie na takie stare pruchno jak ta Danuska

    14.04.2020 18:45
  • alamakota123 (gość)

    Syn szansonisty jaki ma być?

    13.04.2020 18:29
  • Monika (gość)

    Martyniuk to największy i najbardziej prymitywny kretyny i prostak jakiego znam.A ten Daniel jest tak samo jebniety jak ten jego stary .Nikt normalny tego totalnie żałosnego i totalnie prymitywnego szajsu jak disco polo w ogóle nie słucha tylko skończone prostaki i kretyny.Ida na koncert takiego totalnie pierdolnietego martyniuka o on czerpie z tego obrzydydliwie ogromna kasę.Taka jest ta sprawiedliwość w tym totalnie chorym i pojebanym kraju.Ja nienawidzę z całego serca te szajskiej muzyki ani tego totalnego prymitywnego smiecia martyniuka!!!!!!!!

    13.04.2020 07:15
  • Martirrr (gość)

    Do GOŚĆ ale jak Go nazwaleś "Koczkodan" obchodził rocznicę śmierci najbliższych osób które stracił tragicznie i został sam (co nie przeczę że ma się nijak do zakazu przebywania na cmentarzu i odległości miedzy sobą) a ten matoł mysli ze jak tata sławny to ma w d..ie wszystko.

    12.04.2020 07:30
  • Martirrr (gość)

    Szkoda że z tak fajnych rodziców wyrosło takie wredne coś. Chociaż ktoś go tak wychował (rozpuscił) i teraz uważa sie za niewiadomo kogo. Moze odsiadka rzeczywiscie da mu do myślenia bo nic innego do tej pory nie pomoglo

    12.04.2020 07:26
  • Gość (gość)

    Nie bronię Daniela ! Ale jak kaczkodan że swoimi towarzyszami obchodzili rocznicę Smoleńska! Wszyscy bez masek i rękawic i bez żadnego odstępu! Prawa dla Nich inne ! I dla obywatela inne ?!

    11.04.2020 21:58
  • Gość (gość)

    Nie bronię Daniela ! Ale jak kaczkodan że swoimi towarzyszami obchodzili rocznicę Smoleńska! Wszyscy bez masek i rękawic i bez żadnego odstępu! Prawa dla Nich inne ! I dla obywatela inne ?!

    11.04.2020 21:58
  • Gość (gość)

    Nie bronię Daniela ! Ale jak kaczkodan że swoimi towarzyszami obchodzili rocznicę Smoleńska! Wszyscy bez masek i rękawic i bez żadnego odstępu! Prawa dla Nich inne ! I dla obywatela inne ?!

    11.04.2020 21:57
  • Gość (gość)

    Jest chłopak bezmyslny! Może w końcu kiedyś dojdzie do rozumu ! Pieniądze i sława od ojca to nie wszystko!

    11.04.2020 21:31
  • Ewa (gość)

    Ni stary kon a glupi moze czas zeby sie wymiar sprawiedliwosci wziol sie za durnia a p zenek powinien zamknoc portfel przed synusiem daniel to duren

    11.04.2020 20:26
  • Ewa (gość)

    Ni stary kon a glupi moze czas zeby sie wymiar sprawiedliwosci wziol sie za durnia a p zenek powinien zamknoc portfel przed synusiem daniel to duren

    11.04.2020 20:25
  • winamatki (gość)

    WINAMAMUSI

    11.04.2020 20:14
  • Lekarz (gość)

    Stary koń a głupi, trzeba izolować ludzi którzy nie mają mózgu. Teraz będzie wracał częściej do więzienia, zaraz będą wyroki po parę lat....

    11.04.2020 16:56
  • Monia32 (gość)

    Ale debil

    11.04.2020 15:05
  • Pisioek (gość)

    Co za debila wychował ten niby piosenkarz. Syn to jego porażka zyciowa !

    11.04.2020 10:08
  • rodak (gość)

    Ludzie sami finansujecie ta patologię !

    11.04.2020 09:34
  • Kati (gość)

    Lanie zony juz mu się znudziło?

    11.04.2020 09:33
NowszeStarsze