Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan powitali Henia. "Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja"

Małgorzata Rozenek-Majdan i mały Henryk wyszli już ze szpitala. Szczęśliwa mama pokazała w mediach społecznościowych, jak swojego braciszka powitali jej starsi synowie - Stanisław i Tadeusz. Zdjęcia rozczuliły fanów!

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Henio już w domu

Po tym, jak 10 marca 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swojego trzeciego syna, Henryka, musiała zostać z nim przez kilka dni w szpitalu. Teraz jest już jednak w domu i pokazała w mediach społecznościowych, jak swojego małego braciszka przywitali jej synowie - Stanisław i Tadeusz.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się synem! Celebryci rozpływają się nad małym Henrykiem!Zobacz więcej

Szczęśliwa mama przyznała przy tym, że pierwsze dni w domu z noworodkiem nie są łatwe. Opisała, jak na pojawienie się Henia zareagowali Stasio i Tadzio oraz jej psy. Nie pominęła także dumnego świeżo upieczonego tatusia.

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy, także od koleżanek i kolegów Małgorzaty z branży. "To właśnie miłość ❤️" - napisała Paulina Krupińska. "Zweryfikowano I to się nazywa szczęście ‼️ gratulacje" - skomentowała Joanna Przetakiewicz. Fani Rozenek-Majdan także są zachwyceni fotografiami i życzą swojej ulubienicy dużo sił na najbliższe miesiące.

Szczęśliwy Majdan zorganizował "pępkowe". Wśród gości m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Kogo zabrakło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Mamusia (gość)

  @ciekawska, to marka "Dear Eco" :) Produkują ubrania dla dzieci z bardzo wysokiej jakości bawełny. Jeleń to ich znak rozpoznawczy.

  17.06.2020 12:24
 • ciekawska (gość)

  Widzieliście może gdzieś te śpioszki w jelenie i z inicjałami "DE"??

  17.06.2020 10:51
 • Gość z siedliska (gość)

  Pan Radosław będzie i jest dobrym ojcem i mężem i wara od tej rodziny

  16.06.2020 16:07
 • Ewa (gość)

  Niech pokazują tego Henryczka - lubię tę Rodzinkę

  16.06.2020 16:05
 • Ktoś (gość)

  Biedne dziecko, ledwo się urodziło już na pokaz

  14.06.2020 21:33
 • Ktoś (gość)

  Czy Ty kobieto wszystko musisz sprzedać

  14.06.2020 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×