"Syrena" skasowana po 3 sezonach. Dlaczego nie będzie 4. sezonu?

Nie będzie 4. sezonu "Syreny". Telewizja Freeform zdecydowała się skasować jedną ze swoich najpopularniejszych produkcji. Dlaczego "Syrena" została zakończona po 3 sezonach?

Multimedia

"Syrena" od Freeform nie będzie kontynuowana. Jak dowiedział się serwis TV Line serial został skasowany po trzech sezonach. Finałowa odsłona produkcji Jay’a Karasa zanotowała spadek oglądalności. Mimo tego, "Syrena" nadal była jedną z najchętniej oglądanych produkcji Freeform.

Najlepsze seriale fantasy! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

"Syrena" to pełna tajemnic produkcja, która przywołuje legendę o syrenach. To opowieść o tajemniczej dziewczynie, która niespodziewanie pojawia się w małym nadmorskim miasteczku, będącym niegdyś – jak podają legendy – domem dla syren. Jej obecność wzbudza duże emocje wśród miejscowej ludności. Szczególną uwagę zwraca na nią pewien biolog morski, który pragnie odkryć prawdę o nieznajomej.W serialu wystąpili: Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun i Rena Owen.

Trzy sezony "Syreny" można oglądać na HBO GO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Serio! (gość)

    Skoro jednak miał oglądalność mogliście zakończyć na sezonie 4 zrobić go i wypuścić! Jak można zrobić serial i zakończyć go nie dając możliwość widzą dowiedzia się co stało się dalej! Jestem załamana bo kocham ten serial. Gdyby był wypuszczany na innej platformie takiej jak Netflix miałby bardzo dużo odsłon i widzów jest o tym przekonana. To smutne.

    26.09.2020 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×