"Szadź 3". Player przyszykował niespodziankę dla fanów serialu. Jest w nią zamieszany sam Maciej Stuhr!

W czerwcu zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Szadź”. W najnowszym odsłonie produkcji Player Original na widzów czeka spora niespodzianka, która ma związek z odtwórcą głównej roli - Maciejem Stuhrem! O co dokładnie chodzi?

Multimedia

"Szadź 3" - Player z niespodzianką dla fanów serialu

„Szadź” to hitowy serial Playera, który już niebawem powróci z trzecim sezonem. W jego obsadzie ponownie będzie można oglądać: Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera, czy Karolinę Gorczycę. Ponadto w najnowszym sezonie dołączą do nich m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak.

Fabuła nowych odcinków opowiada o wydarzeniach rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Mam wrażenie, że szykujemy dla widzów naprawdę wyjątkowy sezon. Historia Wolnickiego skręca w zupełnie nowe rejony, co dla widzów będzie świetną odmianą, a jednocześnie klimat grozy jeszcze się wzmacnia. Dla mnie ta odsłona, to również wzięcie jeszcze większej odpowiedzialności za ostateczny efekt, bo podjąłem się wyzwania wyreżyserowania wielu scen, jak również przygotowania całego sezonu razem z Anią Kazejak. Nie mogę się doczekać premiery! – komentuje w komunikacie prasowym TVN Maciej Stuhr.

Najnowsze zdjęcia z planu serialu. Maciej Stuhr całkowicie nie do poznania! Wygląda jak prawdziwy zbiegZobacz więcej

Siedmioodcinkowa seria ukaże w Playerze już we wrześniu tego roku. Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Za reżyserię odpowiada Anna Kaziejak. Co ciekawe w 3. sezonie "Szadzi" nie ona jedna będzie czuwać nad reżyserią serialu. Jak można przeczytać w najnowszym komunikacie prasowym TVN, za reżyserię części odcinków serialu odpowiadał również sam Maciej Stuhr!

Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów. – skomentowała Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Wcieli się w Lodowego Wojownika. Opowie historię niezwykłej determinacji i pasjiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×