"Szadź" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym serialu Player Original? Poznaj bohaterów kryminalnej produkcji!

Player Original ma nowy serial pt. "Szadź". To kryminalna produkcja z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską w rolach głównych. Kogo zagrali? Poznaj najważniejszych bohaterów serialu "Szadź"!

Multimedia

"Szadź" od 30 kwietnia 2020 roku w Player.pl!

"Szadź" to nowy serial kryminalny, którego premierowy odcinek zostanie udostępniony 30 kwietnia na platformie VOD player.pl. "Szadź" składa się w sumie z siedmiu odcinków, w których pokazana zostanie historia seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach widzowie zobaczą: Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Cezarego Łukaszewicza, Bartosza Gelnera, Annę Cieślak i Emmę Giegżno.

Maciej Stuhr został seryjnym mordercą! Czego spodziewać się po nowym thrillerze kryminalnym Player Original?Zobacz więcej

"Szadź" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym serialu Player Original?

Akcja siedmioodcinkowego thrillera będzie rozgrywać się w Opolu. To własnie tam w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy.

Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (w tej roli Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę?

OGLĄDAJ serial "Szadź" w player+!

Kogo z serialu "Szadź" zagra Maciej Stuhr, Cezary Łukaszewicz, Bartosz Gelner czy Zofia Domalik? Poznaj bliżej bohaterów serialu "Szadź" w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×