"Szadź". Maciej Stuhr został seryjnym mordercą! Czego spodziewać się po nowym thrillerze kryminalnym TVN?

Już dzisiaj, 13 października, na antenie TVN zadebiutuje nowy polski serial kryminalny pt. "Szadź". Mieliśmy okazję pojawić się na planie produkcji i porozmawiać z aktorami, którzy opowiedzieli nam o tym, czym będzie "Szadź"!

Multimedia

"Szadź" odcinek 1 - premiera we wtorek, o godzinie 21:30, na antenie TVN

"SZADŹ" - RELACJA Z PLANU

"Szadź" zapowiadana jest jako thriller z wątkiem kryminalnym w tle, którego akcja rozgrywa się w Opolu. Maciej Stuhr na ekranie pojawia się w roli seryjnego mordercy, prowadzącego podwójne życie, odsłaniając przed widzami przerażającą prawdę o tym, że zło może przybierać najmniej oczekiwaną postać. Jaki jest jego bohater i czym się kieruje? Do czego mu potrzebna jest bogata kolekcja noży?

Mam nóż. Nawet mogę zdradzić, że mam całą kolekcję noży przeróżnych, które służą do różnych celów. Upuszczania krwi, podrzynania, odrzynania, ran kłutych, szarpanych, przeróżny asortyment. Piekielnie jest to niebezpieczne i przerażające - powiedział nam Maciej Stuhr.

Katarzyna Zawadzka ocenia, kto był bardziej wymagający na planie filmu Vegi. Maciej Stuhr czy Antoni Królikowski?Zobacz więcej

Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja przypuszcza, że może to być zbrodnia na tle religijnym. Szczególną uwagę zwraca pozostawiony na ciele ofiary medalik z figurką Serafina.

OGLĄDAJ serial "Szadź" w player+!

Wszystko wskazuje również na to, że sprawcą jest seryjny morderca. Śledztwem zaczyna interesować się Komenda Wojewódzka, która wysyła na miejsce komisarza Mrówca (Bartosz Gelner). Początki jego współpracy z Polkowską nie będą należały do najłatwiejszych. W tym czasie Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) rozpoczyna kolejne zajęcia na uczelni. Jego uwagę zwraca jedna ze studentek.

Aleksandra Popławska, która wciela się w komisarz Agnieszkę Polkowską, tak opowiada o swojej bohaterce:

Ważny jest wątek prywatny Agnieszki Polkowskiej. To była alkoholiczka, która przez nałóg straciła swoją rodzinę. Teraz musi odnaleźć się w rzeczywistości osoby niepijącej, chodzi na zgromadzenia AA i chce odzyskać swoją córkę - zdradza nam Aleksandra Popławska.

W jaki sposób wątek kryminalny będzie łączył się z prywatnym życiem głównych bohaterów? Sprawdźcie, co jeszcze o serialu "Szadź" opowiedzieli nam Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska i Bartosz Gelner!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • paw (gość)

    Tępy pis-owski ćwok

    29.04.2020 21:19
  • deratyzator (gość)

    Szczur jak to szczur. Morduje wszystko co da się zeżreć. Taka jego szczurza natura

    29.04.2020 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×