"Szadź" odcinek 3. Polkowska próbuje zapobiec kolejnemu morderstwu. Ewa dowiaduje się, co zrobił jej chłopak!

Agnieszka Polkowska i Tomasz Mrówiec badają okoliczności brutalnej zbrodni. W 3. odcinku serialu "Szadź" Polkowska będzie próbowała zapobiec kolejnemu morderstwu Czy to się uda? Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku "Szadzi"!

Multimedia

"Szadź" odcinek 3. od 14.05.2020 w Player.pl!

Agnieszka (Aleksandra Popławska) jeszcze raz analizuje wszystkie zebrane ślady i dowody. Odkrywa, że ułożenie odciętych rąk ofiar jest wskazówką. Po przeniesieniu kierunków na mapę zauważa, że układają się w logiczny schemat.

Kto jest kim w nowym serialu Player Original? Poznaj bohaterów kryminalnej produkcji!Zobacz więcej

W 3. odcinku "Szadzi" okaże się, że dochodzenie jest dla Polkowskiej wyjątkowo wyczerpujące psychicznie. Dodatkowy problem stanowi reakcja przełożonych na jej teorię o sprawcy tych brutalnych zbrodni. Czas ucieka. Komisarz jest przekonana, że morderca rozpoczął już poszukiwania następnej ofiary. Agnieszka decyduje się więc na odważny krok, który jej zdaniem, może zapobiec kolejnym zbrodniom.

OGLĄDAJ serial "Szadź" w player+!

Tymczasem Ewa (Zofia Domalik) postanawia spotkać się ze swoim chłopakiem, który przyznaje, że doniósł na nią w zborze. Twierdzi, że wszystko to dla jej dobra i nie spodziewał się tak poważnych konsekwencji. Ku zaskoczeniu dziewczyny składa jej również propozycję. Jak zareaguje Piotr (Maciej Stuhr), gdy dowie się o spotkaniu?

Maciej Stuhr został seryjnym mordercą! Czego spodziewać się po nowym thrillerze kryminalnym Player Original?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×