"Szadź" odcinek 4. Agnieszka i Wojtek odnajdują umierającą Ewę! W śledztwo angażuje się Wolnicki

Polkowska próbuje zapobiec kolejnym zbrodniom. W 4. odcinku serialu "Szadź" razem z Wwojtkiem odnajdzie umierającą Ewę. Czy dziewczynę uda się uratować? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku "Szadzi"!

Multimedia

"Szadź" odcinek 4. od 21.05.2020 w Player.pl!

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnych morderstw. Jest to dla niej wyczerpujące psychicznie. Ewa (Zofia Domalik) postanawia spotkać się ze swoim chłopakiem, który przyznał, że doniósł na nią w zborze. Ku zaskoczeniu dziewczyny złożył jej również propozycję.

Kto jest kim w nowym serialu Player Original? Poznaj bohaterów kryminalnej produkcji!Zobacz więcej

W 4. odcinku "Szadzi" Agnieszka z Wojtkiem (Cezary Łukaszewicz) odnajdują w lesie umierającą Ewę. Sprawca w popłochu porzucił ciało i nie zdążył dokończyć rytuału. Czy Polkowskiej uda się uratować dziewczynę?

OGLĄDAJ serial "Szadź" w player+!

Komisarz, mimo braku poparcia przełożonych, szuka kolejnych ofiar psychopaty na podstawie schematu, który odkryła. Jej hipoteza potwierdza się, gdy odnajduje ciało młodej kobiety. By zbadać religijny aspekt sprawy policja angażuje w śledztwo wybitnego specjalistę. Okazuje się nim…Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr).

Polkowska próbuje zapobiec kolejnemu morderstwu. Ewa dowiaduje się, co zrobił jej chłopak!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×