"Szadź" sezon 2. Piotr Wolnicki w więzieniu! Dalej będzie groźny? Maciej Stuhr odpowiada!

Na platformie Player zadebiutował właśnie 2. sezon serialu "Szadź". W rolach głównych powracają Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr. Zobaczcie, co Maciej Stuhr powiedział nam o swojej postaci w nowych odcinkach!

Multimedia

Serial "Szadź" powrócił z 2. sezonem! Nowe odcinki kryminalnej produkcji już możemy oglądać na platformie Player. Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w Duchnikach Piotr Wolnicki oczekuje w celi na proces. Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że schwytała seryjnego mordercę. Zeznania Joli i jej matki na pewno doprowadzą do wyroku skazującego. Czy na pewno?

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W 2. sezonie serialu "Szadź" Piotr zostaje osadzony w areszcie, gdzie czeka na rozprawę sądową. Nie przyznaje się do popełnienia żadnego z morderstw. Z przykładnego męża i ojca, szanowanego wykładowcy uniwersyteckiego staje się przestępcą, którego sprawę śledzi cała Polska. Teraz to niemal celebryta, upajający się zainteresowaniem opinii publicznej. Inteligentny, przystojny i przebiegły staje się idealnym bohaterem mediów. Jego mordercze instynkty nadal nie dają o sobie zapomnieć. W końcu jednak znajduje sposób, by nasycić się zbrodnią i pozostać poza wszelkim podejrzeniem.

Maciej Stuhr powraca w roli mordercy! Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu produkcji Player OriginalZobacz więcej

Czy, mimo osadzenia w więzieniu, Piotr Wolnicki wciąż będzie groźny? O to zapytaliśmy Macieja Stuhra, który powiedział nam:

Piotr Wolnicki zawsze jest groźny, ponieważ na tym polega serial "Szadź". Oczywiście, w 2. sezonie będzie miał pod górkę, nie będzie mu tak łatwo, ponieważ stanie się głośnym tematem w całej Polsce.

Co jeszcze powiedział Maciej Stuhr? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×