"Szaleństwo na pokładzie". Problemy z bagażem i nie tylko. Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA]

Samolotami podróżuje coraz więcej osób, a to oznacza więcej problemów, na przykład z bagażem. Przekonuje się o tym brytyjska drużyna olimpijska. Sprawdź, gdzie oglądać dokument "Szaleństwo na pokładzie".

Multimedia

"Szaleństwo na pokładzie" w poniedziałek, 14 stycznia, godz. 22:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Szokujące, przerażające, ale też dodające otuchy materiały wideo, zarejestrowane przez podróżnych i turystów z całego świata. Wywiady z ludźmi, którzy byli świadkami niezwykłych, nierzadko dramatycznych wydarzeń na pokładach samolotów i na lotniskach - romantycznych zaręczyn, gwałtownych kłótni, a nawet bójek. Relacje osób, które osobiście przekonały się, jak silny strach mogą spowodować turbulencje lub problemy techniczne. Całość okraszona komentarzami pilotów i członków personelu pokładowego.

Samolotami podróżuje coraz więcej osób, a to wiąże się z coraz większą liczbą problemów. Podczas lotu na Jamajkę pewien mężczyzna wszczyna kłótnię z załogą, swoimi znajomymi i innymi pasażerami. Piloci podejmują kroki, by doprowadzić do aresztowania agresywnego podróżnego. W Brazylii grupa pasażerów sfrustrowana trzygodzinnym opóźnieniem lotu wyżywa się na załodze. Sprawy szybko przybierają zły obrót. Brytyjska drużyna olimpijska wraca z udanego turnieju. Pozostaje tylko odebrać bagaż...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×