"Szansa na sukces". Artur Orzech wbija szpilę Jackowi Kurskiemu i zapowiada, że skomentuje Eurowizję!

Artur Orzech zamierza skomentować tegoroczną Eurowizję w Rotterdamie. Zwolniony niedawno z TVP prezenter zapowiedział w mediach społecznościowych, że Jacek Kurski mu w tym nie przeszkodzi.

Multimedia

Kilka tygodni temu Telewizja Polska zerwała umowę z Arturem Orzechem, który nie stawił się na nagranie specjalnego odcinka charytatywnego "Szansy na sukces". Jak podano do informacji, z prowadzącym muzycznego programu nie można było się skontaktować. Dopiero 2 godziny przez zaplanowanym nagraniem Orzech miał poinformować szefostwo, że jest niedysponowany.

Członkowie chóru "Sound'n'Grace" wybrali kolejnego finalistę. Kto wygrał?Zobacz więcej

Artur Orzech został youtuberem

Miejsce Artura Orzecha w "Szansie na sukces" zajął Marek Sierocki, a zwolniony prezenter znalazł sobie nowe zajęcie. Artur Orzech założył kanał w serwisie Youtube i to właśnie tam chce skomentować tegoroczną Eurowizję.

Panie Kurski. Zatrzymał się Pan w czasie. Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym nie przeszkodzi - napisał na Facebooku Artur Orzech.

Przypominamy, że Polskę podczas Eurowizji 2021 w Rotterdamie będzie reprezentował Rafał Brzozowski z utworem "The Ride". Konkurs odbędzie się w dniach 18-22 maja. Brzozowski rozmowie z Pomponikiem typuje, że Artura Orzecha w roli komentatora Eurowizji zastąpi Marek Sierocki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Kurski

  26.04.2021 23:34
 • Orzi (gość)

  To chyba normalne, że wylatuje się z pracy, gdy lekceważy się obowiazki wynikające z umowy.Prawdopodobnie nie był to incydent. Niedyspozycje wynikajace ze słabości wobec pewnych substancji są w Polsce pobłażane, więc pewnie nie było to odosobnione zdarzenie. Teraz p.Orzech będzie swoim szefem i będzie mógł robić jak Sobiepan.Bedzie sie mobilizował stosownie do swojej kondycji i percepcji. Powodzenia.

  26.04.2021 18:12
 • Roman (gość)

  Nie wstawil sie na specjalny odcinek. charytatywnego odcinka.? Moze za darmo sie nie bedzie biedaczysko przemeczal dla kogos kto potrzebujesz pomocy. Zwykly dupek

  26.04.2021 11:31
 • Roman (gość)

  Kurskiego to ty mozesz cmoknac w d..... Jak ci powoli. Jak Sie jest nie dysponowanym nalezy bezwlocznie o tym poinformowac swojego szefa. Bardzo dobrze zrobil Kurski ze CIE wywalil. Udowodniles teraz ze jestes zwykla menda

  26.04.2021 11:25
 • Bacha (gość)

  Grzejecie ten temat jak głupki i po co?Orzech to może panu Kurskiemu ....wiecie co.

  26.04.2021 08:44
 • Adam (gość)

  Kim jest ten orzeszek

  26.04.2021 08:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×