"Szansa na sukces" bez Artura Orzecha! TVP zerwała umowę! Co się stało? Kto nowym prowadzącym?

W mediach właśnie pojawiła się informacja, że Artur Orzech został zwolniony z programu "Szansa na sukces" - Telewizja Polska zerwała z nim umowę! Co się stało i kto zostanie nowym prowadzącym? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Artur Orzech znika z "Szansy na sukces"!

Przez wiele lat prowadzącym "Szansy na sukces" był Wojciech Mann, ale w 2019 - kiedy program po latach wrócił na antenę - zastąpił go Artur Orzech. Teraz jednak dowiadujemy się, że został on zwolniony!

Piosenki Czesława Niemena w programie. Kto zachwycił córkę i żonę legendarnego muzyka?Zobacz więcej

Okazuje się, że Artur Orzech nie pojawił się na nagraniu jednego z odcinków programu, który był nagrywany w poniedziałek, 22 marca. Było to nagranie specjalnego odcinka charytatywnego "Szansy na sukces", z udziałem zaproszonych gwiazd i dzieci z "SOS Wioski Dziecięce" w Kraśniku. Jak informuje Telewizja Polska w swoim oświadczeniu, nie można było się skontaktować z prowadzącym, aż w końcu 2 godziny przez zaplanowanym nagraniem poinformował on, że jest niedysponowany.

Miejsce Artura Orzecha zajął Marek Sierocki, który ma zostać prowadzącym na stałe.

TVP podjęła błyskawiczną decyzję, która pozwoliła uniknąć strat finansowych oraz wizerunkowych, zapraszając do prowadzenia "Szansy na sukces" pana Marka Sierockiego, cenionego i doświadczonego dziennikarza muzycznego. Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP. Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu. Z powodu niedyspozycji i absencji Artura Orzecha, Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe, które powstałyby w przypadku niezrealizowania audycji - czytamy w oświadczeniu.

Pierwszy odcinek z Markiem Sierockim ma zostać wyemitowany 4 kwietnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kaja (gość)

  Nie mozna stwierdzic z czyjej winy odszedl P.Artur bo nikt dokladnie nic nie wie .Wiadomo tylko ze nie zglosil ze nie bedzie ale moze mial serdecznie dosc. Bardzo lubilam ten program z P.Arturem zawsze zartowal i to dodawal uczestnikom odwagi. Ma duzo wiedze jak rowniez P.Sierocki , chociaz ten drugi nie bardzo nadaje sie do takiego programu z ludzmi czyli uczestnikami obym sie mylila. Pozdrawiam P Artura szkoda ze go nie bedzie w tym programie.

  28.03.2021 17:57
 • janina (gość)

  Ale załatwił sprawę... Ja to go lubiłam ale nie znoszę niekompetencji, olewania obowiązków zawodowych. Od kiedy sama mam firmę to tak zwracam na to uwagę. Nie ma co przymykać oko. I dobrze zrobili w tvp.

  25.03.2021 23:00
 • Anna (gość)

  Spoko... Dobry wybór... Pozdrawiam

  23.03.2021 09:31
 • Ds (gość)

  Był sztywny jakby połknął kij. Dobra zmiana.

  23.03.2021 07:04
 • Don Juan (gość)

  Orzech był zarozumiały,a Sierocki jest spoko, pozdrawiam:)

  22.03.2021 22:27
 • Don Juan (gość)

  Orzech był zarozumiały,a Sierocki jest spoko, pozdrawiam:)

  22.03.2021 22:27
 • Ala (gość)

  Sciema

  22.03.2021 21:27
 • Megi (gość)

  Ściemniają coś z ty Orzechem

  22.03.2021 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×