"Szansa na sukces", castingi. Jak zgłosić się do programu TVP? Nowe odcinki we wrześniu 2019!

Trwają castingi do "Szansy na sukces"! Nowe odcinki pojawią się na antenie TVP2 już we wrześniu. Jak zgłosić się do programu? Kto może to zrobić? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Szansa na sukces" powróciła na antenę Telewizji Polskiej po 16 latach od premierowej emisji programu. To pierwszy muzyczny talent show w Polsce, który pokazywany był w latach 1993 - 2012. Gospodarzem był Wojciech Mann. Nowa odsłona zadebiutowała w kwietniu 2019 r. Tym razem w rolę prowadzącego wcielił się Artur Orzech.

Justyna Steczkowska, Ewa Farna, a nawet Joanna Kulig - kto zaczynał karierę w kultowym programie?Zobacz więcej

Nowa "Szansa na sukces" wyłoniła osobę, która wystąpiła podczas koncertu Debiuty na festiwalu w Opolu. Była to Aleksandra Nykiel. Na deskach opolskiego amfiteatru wystąpił też inny uczestnik programu, Sargis Davtyan i to właśnie on otrzymał nagrodę im. Anny Jantar i czek na 30 tysięcy. Z pochodzenia Ormianin zaśpiewał piosenkę "Powiedz". Nagroda publiczności i 20 tys. złotych trafiła do Oli Nykiel.

"Szansa na sukces" - castingi

TVP zdecydowała się na kontynuację "Szansy na sukces". Nowe odcinki będzie można oglądać od 8 września 2019 r. w niedzielne popołudnia. Właśnie trwają castingi. Zgłosić mogą się osoby, które uwielbiają śpiewać i ukończyły 12. roku życia. Przesłuchania odbywają się 29 czerwca w Poznaniu (przy ul. Serafitek) oraz 6 i 7 lipca w Warszawie (ul. Woronicza 17, blok F).

Taśma profesjonalna i z linią melodyczną - czym się różnią?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×