"Szansa na sukces". Dzieci od 9 do 14 lat będą mogły wziąć udział w programie! Zwycięzca pojedzie na Eurowizję Junior! Show wykreuje nową Roksanę Węgiel?

Telewizja Polska, zachęcona sukcesem reaktywowanej "Szansy na sukces", podjęła decyzję, iż jesienią program doczeka się swojej kontynuacji. Tym razem w programie będą mogły brać udział także dzieci w wieku 9-14 lat, z czego zwycięzca zostanie reprezentantem Polski podczas tegorocznej Eurowizji Junior w Gliwicach!

Multimedia

Reaktywacja "Szansy na sukces" okazała się strzałem w dziesiątkę. Widać, że widzom TVP bardzo brakowało tego programu, a w dodatku praktycznie niezmieniona formuła i nowy, charyzmatyczny prowadzący sprawiły, że to show wciąż doskonale się ogląda.

Poza tym "Szansa na sukces" wciąż potrafi promować świetnych wokalistów, czego najlepszym przykładem jest sukces Oli Nykiel i Sargisa Davtyana podczas tegorocznego koncertu Debiutów na festiwalu w Opolu. Nic więc dziwnego, że Jacek Kurski postanowił, że jesienna edycja "Szansy na sukces" wykreuje... tegorocznego reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji Junior w Gliwicach! Co ciekawe, początkowo reprezentant Polski miał zostać wyłoniony z grona uczestników programu "The Voice Kids 2", jednak Jacek Kurski przyznał, że nie znalazł tam tak charyzmatycznej jednostki, jak Roksana Węgiel.

"Szansa na sukces" jesienią wróci do TVP2! Trawają castingi do nowej edycji! Zobacz więcej

Wśród wszystkich uczestników "Szansy na sukces" w wieku od 9 do 14 lat wyłoniona zostanie osoba, która będzie oficjalnym reprezentantem Polski podczas Junior Eurovision Song Contest 2019. Wszyscy młodzi wokaliści oraz wokalistki zaprezentują się podczas pierwszych trzech jesiennych odcinków programu. Jacek Kurski, prezes TVP, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl mówi:

Z każdego z tych odcinków wyłonimy po dwie osoby, które zmierzą się w kolejnym - czwartym - odcinku „Szansy na sukces”, który będzie transmitowany na żywo. Finałowa szóstka wówczas zaprezentowałaby po dwa utwory - jednym z nich będzie wykon kultowego polskiego artysty, a drugim utworem będzie autorska piosenka, dedykowana konkursowi Junior Eurovision Song Contest. Zwycięzca tego odcinka wraz ze swoją autorską piosenką będzie reprezentantem Polski na Eurowizji Junior 2019. W kolejnych odcinkach „Szansy na sukces” będą tak jak dotąd występować osoby, które ukończyły 15 rok życia.

Natalia Zastępa zaprezentowała swój nowy teledysk! Jest lepsza od Roksany Węgiel?Zobacz więcej

Prowadzącym "Szansę na sukces" dalej będzie Artur Orzech. Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Czy nowa "Szansa na sukces" wykreuje talent na miarę Roksany Węgiel?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    szczęścia życzę.

    27.08.2019 08:42
  • :( (gość)

    Nie ma terminu!

    14.07.2019 10:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×