"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019" odcinek 3. Papa Dance wybrali kolejną finalistkę! Wygrała Gabriela Katzer!

To już 3. odcinek "Szansy na sukces" dla dzieci, która ma wyłonić polskiego reprezentanta na tegoroczną Eurowizję Junior w Gliwicach. Mali uczestnicy spisali się świetnie, ale wygrać mogła tylko jedna osoba. Kto wygrał 3. odcinek programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior"?

Multimedia

"Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2019" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W 3. odcinku programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" dzieciaki śpiewały piosenki zespołu Papa Dance. Jako pierwsza zaśpiewała 9-letnia Karolina Bajer. Artur Orzech wylosował dla niej "Maxi singiel". Adam Bartkiewicz ma 11 lat i pochodzi z Ząbkowic Śląskich. W "Szansie na sukces" zaśpiewał "Nasz Disneyland"

Finalistka "The Voice Kids" zachwyciła zespół Blue Cafe! Pojedzie na Eurowizję Junior?Zobacz więcej

Kolejna wystąpiła Anna Chwałczyńska z Puszczykowa koło Poznania. Wykonała utwór "Oceany wspomnień", a tuż po niej na scenie pojawił się Eryk Waszczuk, któremu przypadła piosenka "O-la-la". Z kolei 12-letniej Gabrieli Katzer prowadzący "Szansy na sukces" wylosował "Panoramę Tatr". Natasza Sieradzka zaśpiewała "Pocztówkę z wakacji", a na koniec swoją wersję "Naj-story" zaprezentowała Zofia Kwaśna z Warszawy.

Wyróżnienie otrzymali Ania Chwałczyńska i Eryk Waszczuk. Później ogłoszono nazwisko osoby, która dołączyła do grona finalistów - Nikoli Fiedor, która zaśpiewała "Od rana mam dobry humor" w odcinku z Majką Jeżowską oraz Wiktorii Gabor, która dzięki piosence "You may be in love" wygrała odcinek z Blue Cafe.

Gabriela Katzer wygrała 3. odcinek "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior"!

Nikola Fiedor zachwyciła Majkę Jeżowską! Pojedzie na Eurowizję Junior 2019?Zobacz więcej

Przypominamy, że Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwicach. Gospodarzem i organizatorem tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 jest Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców (EBU). W tegorocznej edycji Eurowizji Junior weźmie udział 19 państw. Widowisko w Gliwicach poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Roksana Węgiel. Hasło tegorocznego konkursu to #ShareTheJoy.

Zobacz galerię

"Szansa na Sukces" dla dzieci - zasady

W pierwszych trzech odcinkach programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" wezmą udział dzieci w wieku od 9 do 14 lat. W odcinku czwartym, nadawanym na żywo, zmierzy się trójka finalistów. Zwycięzca finału będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizja Junior Gliwice 2019. O tym, kto wygra, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Komentarze

Skomentuj
 • Zibi (gość)

  Program wygrała zdecydowanie dziewczynka z Puszczykowa

  03.10.2019 18:16
 • Aha (gość)

  Wygrała dziewczynka która nie potrafi śpiewać, a dzieciom które śpiewały cudownie dali wyróżnienia. Po prostu brawo dla was, chyba z wiekiem straciliście słuch

  30.09.2019 22:35
 • Bb (gość)

  Jakim cudem wyróżnione dzieci, które śpiewały po prostu pięknie mogły przegrać z tak fałszującą dziewczynką??????????????

  30.09.2019 22:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×