"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020" odcinek 3. Wygrała Alicja Tracz z "The Voice Kids". Trzy dziewczynki w finale!

Za nami trzeci odcinek programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020", w którym zostanie wyłoniony reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2020 w Warszawie. Kto wystąpił w ostatnim półfinałowym odcinku? Sprawdź, kto przeszedł do kolejnego etapu.

Multimedia

"Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Tematem przewodnim 3. odcinka "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020" były piosenki z bajek. Młodych wokalistów oceniali dziś: MaRina, Katarzyna Łaska oraz Dawid Kwiatkowski.

Cleo, Michał Wiśniewski i Gromee wybrali kolejną finalistkę! To ona wystąpi na Eurowizji Junior?Zobacz więcej

Jako pierwsza zaśpiewała Alicja Tracz, która brała udział w 3. edycji "The Voice Kids". Przed jurorami "Szansy na sukces" wykonała "Kolorowy wiatr" z filmu "Pocahontas". Lena Małodzińska, którą widzowie również mogą kojarzyć z "The Voice Kids 3" zmierzyła się z piosenką "Mam tę moc" z filmu "Kraina lodu". Szymon Lubicki z Gdyni zaśpiewał "Ani słowa" z filmu "Herkules".

Antonina Piotrowska z Rzeszowa wykonała "Ty druha we mnie masz" z "Toy story". Wygadany Konrad Repiński" zaśpiewał "Większy świat" z filmu "Mała Stopa". Kolejną uczestniczka była Anna Laskowska - zaśpiewała "Miłość rośnie wokół nas z filmu "Król Lew". Ostatnią uczestniczką była Dominika Głąb, która wykonała "Pół kroku stąd" z filmu "Vaiana: Skarb oceanu".

W 3. odcinku "Szansy na sukces" dla dzieci wygrała Alicja Tracz!

Przypominamy, że w pierwszym odcinku "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020" wygrała Lena Marzec, natomiast w drugim Agata Serwin. W ubiegłym roku w finale programu znalazły się: Wiktoria Gabor, Gabriela Katzer oraz Nikola Fiedor. Ta pierwsza wygrała Eurowizję Junior w Gliwicach.

Eurowizja Junior po raz drugi z rzędu odbędzie się w Polsce. Finał zaplanowano na 29 listopada. #MoveTheWorld – #RuszŚwiatem to slogan tegorocznej edycji konkursu. Ze względu na pandemię koronawirusa organizacja Eurowizji Junior będzie zmieniona. W konkursie wystąpią przedstawiciele 13 państw.

Zmiany w organizacji imprezy. Które kraje wezmą udział i gdzie odbędą się występy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANNA (gość)

    ANNA

    21.09.2020 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×