"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020" odcinek 4. FINAŁ. 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020!

Za nami wielki finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020", w którym wyłoniono nową reprezentantkę Polski na konkurs Eurowizja Junior 2020! Która z dziewczynek pojawi się na scenie w barwach Polski? Sprawdźcie!

Multimedia

"Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020" FINAŁ - kto wygrał?

Lena Marzec, Agata Serwin i Alicja Tracz - te trzy dziewczynki walczyły o możliwość reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2020. Wokalna walka była bardzo zacięta! W tym odcinku dziewczynki zaśpiewały piosenki ze swoich odcinków "Szansy na sukces" oraz oryginalne kompozycje, które przygotował dla nich Gromee.

Jako pierwsza na scenie "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020" pojawiła się Lena Marzec. 12-latka z Wrocławia najpierw zaśpiewała numer "Superhero" z repertuaru Viki Gabor. Jako druga pojawiła się Agata Serwin, 13-latka z Przytkowic pod Krakowem. Agata zaśpiewała piosenkę "Can't Stop The Feeling!" Justina Timberlake'a. Jako trzecia na scenie pojawiła się Alicja Tracz ma 10 lat i tym razem zaśpiewała piosenkę "Mam tę moc".

Trzy dziewczynki w finale programu! Kto będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji Junior?Zobacz więcej

W drugiej rundzie Lena Marzec sprawdziła się w kompozycji "You & Me". Agata Serwin zaśpiewała piosenkę "What I'am made of". Alicja Tracz zmierzyła się z numerem "I'll be standing".

W głosowaniu smsowym trzecie miejsce zajęła Agata Serwin, drugie Lena Marzec, a pierwsze Alicja Tracz. Natomiast w głosowaniu jurorów trzecie miejsca zajęła Agata Serwin, drugiej miejsce zajęła Lena Marzec, a pierwsze Alicja Tracz.

DECYZJĄ WIDZÓW I JURORÓW NA EUROWIZJĘ JUNIOR 2020 POJEDZIE ALICJA TRACZ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iga (gość)

  Cudna dziewczynka wielki talent

  28.09.2020 09:00
 • Gość (gość)

  Piękna skromna sympatyczna z potężnym głosem brawo cudownie zaśpiewała GRATULACJE Dla Alusi❤❤🌞🌞🎈🎈

  28.09.2020 08:06
 • Mała (gość)

  Pięknie zaśpiewała, taka malutka a taki głos....!🙂

  27.09.2020 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×