"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" finał. Sara Egwu-James będzie reprezentować Polskę w Paryżu! Widzowie i jury byli jednogłośni!

Za nami finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". Bitwa o możliwość reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie rozstrzygnięta! W tym odcinku uczestnicy zaprezentowali po dwie piosenki. Do Paryża pojedzie Sara Egwu-James, zwyciężczyni "The Voice Kids"!

Multimedia

"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" finał co się wydarzyło?

Zwycięzca emitowanego na żywo odcinka finałowego będzie reprezentować Polskę podczas grudniowego koncertu Eurowizja Junior 2021 w Paryżu.

W finale programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" zobaczyliśmy laureatów trzech poprzednich odcinków - Marysię Stacherę, Miłosza Świetlika-Skierskiego i Sarę Egwu-James. Zaproszonymi gośćmi byli w show Edyta Górniak, Roxie Węgiel i Ala Tracz.

Jury finału stanowili Krystian Kuczkowski, Konrad Smuga, Grzegorz Urban.

Wszyscy uczestnicy finału zaśpiewali dwie piosenki - z odcinka, w którym wygrali i specjalnie skomponowany utwór na Eurowizję Junior.

W pierwszej części programu Sara Egwu-James wykonała "My Heart Will Go On" z repertuaru Celine Dion, Miłosz Świetlik-Skierski - "Na wyspach Bergamutach", a Marysia Stachera - "Anyone I Want To Be" Roxie Węgiel.

W drugiej usłyszeliśmy piosenki "Somebody" w wykonaniu Sary Egwu-James, "Open Wide" w interpretacji Miłosza Świetlika-Skierskiego i "One World of Colors" zaprezentowaną przez Marysię Stacherę.

Sara Egwu-James zaryzykowała kolejną metamorfozę! "Piękność naszego świata"Zobacz więcej

Gość programu - Ala Tracz, która reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior w ubiegłym roku - zaśpiewała "I`ll Be Standing".

W głosowaniu SMS-owym 3. miejsce zajął Miłosz, 2. - Marysia, wygrała Sara Egwu-James. Jury zdecydowało, że 3. miejsce zdobywa Marysia, 2. - Miłosz, a wygrywa Sara.

SARA JEDZIE DO PARYŻA!

Pod facebookowym postem na profilu TVP pojawiły się gratulacje:

Glos przecudny!!! Śliczna dziewczynka ma wielki potencjał !!!!❤

Brawo Sara 💖..moja kandydatka od początku ..wydaje mi się jednak że ktoś kto wygrywa de voise kids powinien już otrzymać bilet na Eurowizje ! Może od przyszłego roku ktoś o tym pomyśli z organizatorów ! 👍🏼🎈🎈🎈🎈🎈🎈gratulacje 💖

To było pewne. Piękny głos. Powodzenia 😊

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×