"Szansa na sukces. Eurowizja Junior" odcinek 2. Wiktoria Gabor z "The Voice Kids" zachwyciła zespół Blue Cafe! Powalczy o wyjazd na Eurowizję Junior!

Za nami 2. odcinek dziecięcej "Szansy na sukces", w którym gośćmi specjalnymi byli członkowie zespołu Blue Cafe z Dominiką Gawędą na czele. Jurorzy wyłonili kolejnego finalistę, który powalczy wkrótce o bilet na tegoroczną Eurowizję Junior w Gliwicach. Sprawdź, kto wygrał 2. odcinek "Szansy na sukces" dla dzieci!

Multimedia

"Szansa na Sukces" dla dzieci odcinek 2. - co się wydarzyło?

Zwyciężczynią 1. odcinka "Szansy na sukces dla dzieci" została Nikola Fiedor, która zaśpiewała „Od rana mam dobry humor” z repertuaru Majki Jeżowskiej. W 2. odcinku programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" dzieciaki zmierzyły się z utworami zespołu Blue Cafe. Jako pierwszy zaśpiewał Maksymilian Wysocki, który wymarzył sobie utwór „Buena”. Marianna Józefina Piątkowska bardzo liczyła na polski utwór i udało się. Artur Orzech wylosował dla niej „Do nieba”.

Nikola Fiedor zachwyciła Majkę Jeżowską! Pojedzie na Eurowizję Junior 2019?Zobacz więcej

Wiktoria Gabor, finalistka 2. edycji "The Voice Kids" z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewała „You may be in love”. To utwór zespołu z polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2003 roku. Oliwia Kopiec zmierzyła się z piosenką „To Ty”. Następnie usłyszeliśmy Krzysztofa Kwaśnego w utworze „Czas nie będzie czekał”. Na koniec zaprezentowały się Oliwia Stefanowska i Zuzia Janik. Ta pierwsza zaśpiewała „Zapamiętaj”, a druga utwór pt. „Kochamy siebie”.

Wyróżnienia zdobyli: Oliwia Kopiec i Marianna Józefina Piątkowska.

Wiktoria Gabor drugą finalistką dziecięcej edycji "Szansy na Sukces"!

Przypominamy, że Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwicach. Gospodarzem i organizatorem tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 jest Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców (EBU). W tegorocznej edycji Eurowizji Junior weźmie udział 19 państw. Widowisko w Gliwicach poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Roksana Węgiel. Hasło tegorocznego konkursu to #ShareTheJoy.

Zobacz galerię

"Szansa na Sukces" dla dzieci - zasady

W pierwszych trzech odcinkach programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" wezmą udział dzieci w wieku od 9 do 14 lat. W odcinku czwartym, nadawanym na żywo, zmierzy się trójka finalistów. Zwycięzca finału będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizja Junior Gliwice 2019. O tym, kto wygra, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Komentarze

Skomentuj
 • Weronika (gość)

  Ta mała Marianna Józefina chyba była pewna wygranej bo bidulka aż się popłakała.

  23.09.2019 00:11
 • Węglofan (gość)

  Kiedy finał sns?

  17.09.2019 15:17
 • W (gość)

  H to nie ta edycja Voice Kids kiedy śpiewała Wiktoria to wygrała Ania Anika Dąbrowska

  16.09.2019 06:58
 • H (gość)

  Wiktoria śpiewała voic Kids ,Węgiel wtedy wygrala

  15.09.2019 20:28
 • Tera (gość)

  Śpiewala pięknie, ale gdzieś ją już słyszałam i widziałam

  15.09.2019 20:08
 • zaskoczona (gość)

  nie wiem czy ja słyszałam co innego niż jurorzy... najgorsze wykonanie odcinka...

  15.09.2019 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×