"Szansa na sukces". Już wiadomo, dlaczego Artur Orzech odszedł z TVP. "Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka"

W poniedziałek (22.03.) widzów TVP poruszyła informacja, że Artur Orzech został zwolniony przez stację z prowadzenia "Szansy na sukces". Do dziś nie było znane stanowisko gospodarza programu w tej sprawie. Magdalena Gatkowska, jego agentka, postanowiła podzielić się treścią SMS-a, którego otrzymała od Artura Orzecha.

Multimedia

Artur Orzech o powodach rozstania z TVP

Prowadzącym "Szansy na sukces" był przez 19 lat Wojciech Mann. Kiedy w 2019 roku program został reaktywowany po siedmiu latach, zastąpił go Artur Orzech. W poniedziałek (22.03) wszystkich zaszokowała informacja, że TVP zwolniła dziennikarza. Nie stawił się on w pracy na nagraniu specjalnego odcinka charytatywnego z udziałem zaproszonych gwiazd i dzieci z "SOS Wioski Dziecięce" w Kraśniku.

TVP wyjaśniła w oświadczeniu, że z Arturem Orzechem nie można się było skontaktować. Prezenter dopiero na dwie godziny przed nagraniem programu poinformował, że jest niedysponowany.

W rezultacie TVP zerwała z nim kontrakt i wystosowała oficjalny komunikat, w którym czytamy m.in. o tym, że nieodpowiedzialne zachowanie prezentera mogło rozczarować zaproszone dzieci, które przyjechały z Kraśnika, by wziąć udział w programie, a sama stacja została przez niego narażona na możliwe straty finansowe i wizerunkowe.

Piosenki Czesława Niemena w programie. Kto zachwycił córkę i żonę legendarnego muzyka?Zobacz więcej

W środę (24.03 ) głos w sprawie Artura Orzecha zabrała jego agentka. Magdalena Gatkowska ujawniła treść SMS-a, którego od niego otrzymała. Powodem, dla którego dziennikarz nie miał ochoty dłużej współpracować z TVP, mogli być byli goszczący na antenie wykonawcy.

Pan Artur Orzech przekazał mi tylko, że odszedł z telewizji, gdyż Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka - powiedziała Magdalena Gatkowska portalowi Wirtualne Media.

Świadczący o tym wpis Artura Orzecha pojawił się na jego profilu facebookowym w poniedziałek (22.03) w nocy:

Panie Kurski, wiem doskonale jak mnie pan ceni ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i Pana Pietrzaka. Proszę Pana nie zamierzam już prowadzić szansy. Ma Pan inne gwiazdy.

Wpis został jednak szybko usunięty.

Kultowy program bez Artura Orzecha! TVP zerwała umowę! Co się stało? Kto nowym prowadzącym?Zobacz więcej

Nowym prowadzącym "Szansy na sukces" zostanie prawdopodobnie Marek Sierocki, z którym program ma zostać wyemitowany 4 kwietnia. Decyzja, kto poprowadzi Eurowizję jeszcze nie zapadła.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Killer Joe (gość)

  Zdaje się że wspomniany pan nie był w stanie stawić się na nagranie programu z sobie tylko wiadomych przyczyn enigmatycznie nazwanych "niedyspozycją" i tyle.

  28.03.2021 08:17
 • Maria (gość)

  Do gość.brawo, bardzo " inteligentna" wypowiedż.Zastanów się człowieku!!

  26.03.2021 19:58
 • Olga (gość)

  Ale mi mecyje..nie chce to nie, jego prawo jak nie on to kto inny poprowadzi. świat się od tego nie zawali sa młodsi dawać im trzeba szanse ..

  26.03.2021 15:23
 • Janusz Palikot Jagodziński (gość)

  I dobrze w ostatnich latach gadał takie głupoty o eurowizji że głowa mała myślę że pan Sierocki się sprawdzi i w szansie i jeśli skomentuje to na eurowizji

  26.03.2021 13:51
 • Iks (gość)

  Nie.przypuszczałem,źe Orzech taki prymityw.Chociaż ostatnio jakiś był zawsze pobudzoný,jak nie on.Niech spada! Pan Marek Sierocki jest super!

  25.03.2021 15:26
 • Mechamik (gość)

  To dobrze p .Marek Sierocki z telexpresu sie sprawdzi.

  25.03.2021 06:32
 • Tereza (gość)

  Dobrze Pan zrobił i tak długo Pan wytrzymal Szacun

  25.03.2021 05:40
 • ciotka Halina co pupę wypina i ciało swe wygina (gość)

  Polskie piekiełko. Może jednak wróci???

  24.03.2021 19:28
 • ***** *** (gość)

  J***ć pis

  24.03.2021 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×