"Szansa na sukces". Maja Hyży w ciąży. Wokalistka spodziewa się trzeciego dziecka. "Czuję się przecudownie, powiedziałabym"

Maja Hyży, prywatnie była żona Grzegorza Hyżego, wyznała, że jest w ciąży. Wokalistka pochwaliła się już dość pokaźnym ciążowym brzuszkiem i zdradziła, że czuje się wyśmienicie.

Multimedia

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży zapisała się na stałe w polskim show biznesie biorąc udział w "X-Factor" razem ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży, z którym ma ośmioletnie bliźniaki. Niestety ich drogi później się rozeszły. Grzegorz Hyży związał się z Agnieszką wówczas Popielewicz.

Maja Hyży niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, dlatego zaskoczeniem był fakt, kiedy zdecydowała się pokazać nowego partnera, Konrada. Wokalistka nie kryje, że jest szczęśliwa i zakochana. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać dość już pokaźny ciążowy brzuszek.

Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁
SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰
Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów - jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇

Maja Hyży pochwaliła się swoim partnerem! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

W rozmowie z Plejadą Maja Hyży przyznała, że czuje się doskonale.

Czuję się bardzo dobrze. Czuję się przecudownie, powiedziałabym. W ogóle nie odczuwam, że mam jakieś dolegliwości ciążowe tak, jak niektóre mamuśki mają. Będę bardzo miło tę ciążę wspominać. W pierwszej ciąży stresowałam się znacznie bardziej. Wtedy nie byłam doświadczoną mamą, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać, a tutaj jednak już wiem. Poza tym moje dzieci nie pozwalają, żebym odleciała jakimiś złymi myślami, bo dużo obowiązków w dalszym ciągu spoczywa na mnie. Życie toczy się dalej, brzuszek rośnie, dzidzia kopie, daje o sobie znać, ale nie zwalniam tempa

Gratulujemy!

Źródło: WideoPortal/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×