"Szansa na sukces". Marek Sierocki debiutuje w roli prowadzącego w świątecznym odcinku! Wygrał Marek Molak z "Barw szczęścia"

W niedzielę wielkanocną wyemitowany został specjalny odcinek "Szansy na sukces", w którym po raz pierwszy, w roli prowadzącego, sprawdził się Marek Sierocki. Dziś w "Szansie na sukces" królowały miłosne piosenki, które zaśpiewały zaproszone do studia gwiazdy. Sprawdź, co wydarzyło się w "Szansie na sukces" w Niedzielę Wielkanocną.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 6. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Odcinek świąteczny "Szansy na sukces" poprowadził Marek Sierocki, który zastąpił w tej roli zwolnionego niedawno Artura Orzecha. W jury zasiadały dziś dzieci ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z Kraśnika i to do nich powędrowała nagroda 20 tys. zł. Kto wygrał wielkanocny odcinek "Szansy na sukces"?

Już wiadomo, dlaczego Artur Orzech odszedł z TVP. Głos w sprawie zabrała jego agentkaZobacz więcej

W świątecznym, w roli uczestników wystąpili: Andrzej Młynarczyk, Magdalena Waligórska, Małgorzata Ostrowska - Królikowska, Marta Kielczyk, Marek Molak, Jacek Lenartowicz, Beata Chmielowska - Olech. Program rozpoczął się od wykonania przez nich utworu "Anawa - Wiosna - ach to ty" Marka Grechuty.

Gospodyni "Teleexpressu", Beata Chmielowska - Olech zaśpiewała "Chłopiec z gitarą" z repertuaru Karin Stanek. Aktor Jacek Lenartowicz wykonał "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę". Następnie usłyszeliśmy "Niech no tylko zakwitną jabłonie" w wykonaniu prowadzącej "Panoramy" Marty Kielczyk. Gwiazdor "Barw szczęścia", Marek Molak zaśpiewał dziś "Wielka miłość". Małgorzata Ostrowska - Królikowska zmierzyła się z utworem "Kaziu, zakochaj się". Magdalena Waligórska wykonała utwór Haliny Frąckowiak pt. "Napisz proszę". Dla Andrzeja Młynarczyka Marek Sierocki wylosował "Kochać" - Piotra Szczepanika.

W ŚWIĄTECZNYM ODCINKU "SZANSA NA SUKCES 2021" WYGRAŁ MAREK MOLAK!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Dlaczego w ostatnim akapicie imiona i nazwiska Magdy i Marka nie są napisane pogrubioną czcionką tak jak pozostałych uczestników?

    04.04.2021 17:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×