"Szansa na sukces". Natalia Kukulska pokazała córkę! Podobna do sławnej mamy? Ania ma już 14 lat!

Córka Natalii Kukulskiej - Ania ma już 14 lat. Dziewczynka obchodziła niedawno urodziny, a jej sławna mama pochwaliła się jej zdjęciem w mediach społecznościowych. Do kogo podobna jest Ania? Zobaczcie zdjęcia dziewczynki!

Multimedia

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka mają troje dzieci: syna Jana (ur. 24 czerwca 2000) oraz dwie córki: Annę (ur. 4 maja 2005) i Laurę (ur. 5 stycznia 2017). To właśnie Ania obchodziła niedawno 14 urodziny. Z tej okazji jej sławna mama opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z życzeniami.

„Mordo Ty moja”. Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie!!! Ps. Zdjęcia pochodzą z teledysku „Rekonstrukcja”, w którym Ania trzymała mnie za „ mordę” 🤭 i zatańczyła wraz z koleżankami.

Zjawiskowa Olga Kalicka prezentuje nowe zdjęcie! Fani porównują ją do Adele! Podobna? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Internauci nie mogli pozostawić tego zdjęcia bez komentarza. Pod postem piosenkarki rozpływają się nad urodą 14-letniej Ani. W komentarzach oprócz życzeń pojawiło się wiele pozytywnych słów. Fani artystki zwracają uwagę na uderzające podobieństwo dziewczynki do jej mamy oraz babci Anny Jantar.

Śliczna dziewczyna. Wyglądacie jak siostry

Wszystkiego najlepszego dla Corki niech spelnia swoje marzenia

Uroda po mamie, niewątpliwie

Córeczka odbiciem lustrzanym śp.babci Anny Jantar.Mimo,że jeszcze młoda dziewczynka,ale podobieństwo do babci jest bardzo

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej córki Anny. Do kogo wdała się dziewczynka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×