"Szansa na sukces" odcinek 1. Joanna Siwik zwyciężczynią odcinka z piosenkami Ani Wyszkoni!

"Szansa na sukces" wróciła na antenę Dwójki! W roli prowadzącego muzycznego programu zadebiutował Artur Orzech, który zastąpił Wojciecha Manna. Kto zaśpiewał w premierowym odcinku "Szansy na sukces"? Kim jest zwycięzca odcinka z piosenkami Ani Wyszkoni?

Multimedia

"Szansa na Sukces. Opole 2019" odcinek 1. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Uczestnicy premierowego odcinka "Szansy na sukces" zmierzyli się dziś z piosenkami Ani Wyszkoni, która w 2000 roku sama wystąpiła w kultowym programie, śpiewając utwór "Długość dźwięku samotności" zespołu Myslovitz. -Denerwowałam się głównie rozmową z panem Wojtkiem Mannem - wspominała po latach swój występ w "Szansie na sukces" Ania Wyszkoni. -Ja zawsze bardzo lubiłam ten program za szczerość. Naprawdę trzeba u pokazać swoją wrażliwość. Ta mała pastylka na środku odsłania wszystkie nasze wady i zalety - dodała wokalistka.

Taśma profesjonalna i z linią melodyczną - czym się różnią?Zobacz więcej

Pierwszą uczestniczką powracającej na antenę "Szansy na sukces" była Joanna Siwik ze Szczytna, dla której Artur Orzech wylosował piosenkę "Biegnij przed siebie". Tuż po jej występie na scenie pojawiła się para z Gliwic: Mateusz Wiskulski i Adrianna Jędrzejak, którzy poznali się na karaoke. W "Szansie na sukces" zaśpiewali piosenkę "Czy ten Pan i Pani".

Trzecią uczestniczką była uczennica 6 klasy Aleksandra Parszywka, która zaśpiewała utwór "Zapytaj mnie o to kochany". Dorota Goliniewska z Częstochowy wykonała utwór "Oszukać los". Kolejnym uczestnikiem był Tomek z Białegostoku. W "Szansie na sukces" zaśpiewał kultową "Agnieszkę". Gabriela Nawój z Tarnowa zmierzyła się z "Wiem, że jesteś tam". -Dla mnie to jest moja osobista muzyczna modlitwa, którą śpiewam do Tego tam najwyżej - tłumaczyła Ania Wyszkoni.

"Szansa na sukces", czyli Wojciech Mann, "Boskie Buenos" Justyny Steczkowskiej i kolęda Donalda Tuska [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ostatnim uczestnikiem był Damian Kolasiński. Na co dzień jest piekarzem, który marzy wędkowaniu wyczynowym. W programie zaśpiewał "Nie chcę cię obchodzić". Jury wyróżniło dziś śpiewający duet i Gabrielę Nawój.

1. odcinek programu "Szansa na sukces" wygrała Joanna Siwik!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Janek 59 (gość)

  Super Ten pan co prowadził wcześniej to weryfikował ludzi w SW no i już się nie mieścił w kadrze

  16.04.2019 11:36
 • Dupa (gość)

  Dupa

  08.04.2019 09:02
 • bo (gość)

  wszyscy mówią jednocześnie , nie można zrozumieć wypowiedzi

  07.04.2019 16:46
 • bo (gość)

  wszyscy mówią jednocześnie , nie można zrozumieć wypowiedzi

  07.04.2019 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×