"Szansa na sukces" odcinek 2. Marcin Szlachta wygrywa odcinek z piosenkami zespołu Golec uOrkiestra!

Za nami 2. odcinek odświeżonej "Szansy na sukces"! Tym razem w programie prowadzonym przez Artura Orzecha przyglądaliśmy się wykonaniom piosenek zespołu Golec uOrkiestra. Kto poradził sobie najlepiej z przebojami braci Golec? Sprawdźcie, kto wygrał 2. odcinek programu "Szansa na sukces"!

Multimedia

"Szansa na Sukces. Opole 2019" odcinek 2. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Bohaterem 2. odcinka programu "Szansa na sukces" był zespół Golec uOrkiestra. Ich przeboje zna cała Polska, zresztą nie ma czemu się dziwić - swego czasu bracia Golec serwowali hit za hitem. Jak dzisiaj z przebojami tego zespołu poradzili sobie uczestnicy show? Dla wielu to było duże wyzwanie!

Jako pierwszy na scenie odnowionej "Szansy na sukces" pojawił się Michał Cichecki. Zawodnik musiał zmierzyć się z piosenką "Bo lato rozpala". Następnie mikrofon przejął Sebastian Szymański, który wykonał numer "Ściernisko". Trzecim uczestnikiem na scenie była Katarzyna Ignatowicz. Krakowianka zmierzyła się z piosenką "Pomarańcza".

Kultowy program wrócił na antenę Dwójki! Kto wygrał 1. odcinek?Zobacz więcej

Marcin Szlachta zaprezentował się w piosence "Pędzą konie". Później scenę zawładnął Michał Gabor, który pasjonuje się muzyką, a do tego wręcz wydał już swój debiutancki album. W programie "Szansa na sukces" przyszło zmierzyć mu się z przebojem "Słodycze".

Olga Sobolewska zaśpiewała "Lornetkę", a na koniec Iza Czeszel zmierzyła się z kompozycją "Młody maj".

2. odcinek programu "Szansa na sukces" wygrał Marcin Szlachta!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anto (gość)

    wielu uczestników szansy na sukces dużo lepiej śpiewa niż Gwiazdy:)

    28.07.2019 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×