"Szansa na Sukces. Opole 2019". Kultowy program powraca w nowej odsłonie! Zastąpi "Sanatorium miłości"!

Widzów Dwójki czeka wiosną wspaniała muzyczna uczta. Już od 7 kwietnia „Szansa na Sukces. Opole 2019”, którą poprowadzi Artur Orzech. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Multimedia

Formuła „Szansy na Sukces. Opole 2019” nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce.

Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

"Szansa na sukces" powraca! Kto zastąpi Wojciecha Manna? Gdzie odbędą się castingi do programu?Zobacz więcej

W pierwszym odcinku „Szansy na Sukces. Opole 2019” wystąpi Natalia Kukulska. Uczestnicy programu wykonają piosenki z repertuaru jej mamy. To właśnie o nagrodę imienia fenomenalnej Anny Jantar rywalizują debiutanci na muzycznej scenie w Opolu. Gwiazdami kolejnych odcinków będą m.in.: Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Feel, Ryszard Rynkowski oraz Kombii.

„Szansa na Sukces. Opole 2019”, TVP2, 7 kwietnia, niedziela, godz. 15.15

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Beeee (gość)

  Do Aaaaa - programy P.Manowskiej uważasz za durne? Czy to dlatego, ze pokazuje zwykłych ludzi? Czy wolisz puste, durne celebrytki, które wywołują torsję, gdy ich sie widzi?

  23.03.2019 21:04
 • Terka (gość)

  Pani Manowska prowadzi bardzo dobrze programy, które nie nalezą do łatwych w prowadzeniu. Występują w nich zwyczajni ludzie, nie obyci z kamerą.

  23.03.2019 20:54
 • Aaaaa (gość)

  Nareszcie może jest nadzieja że te durnoty Pani manowskiej znikną.

  21.03.2019 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×