"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 10. Największe hity Formacji Nieżywych Schabuff! Odcinek wygrał Tomasz Jarosz!

Za nami 10. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020". Tym razem gośćmi programu byli Edyta Rusak i Olek Klepacz, czyli Formacja Nieżywych Schabuff. Kto okazał się najlepszy? Kto najlepiej poradził sobie z największymi hitami formacji i ma szansę zaśpiewać w Opolu? Sprawdźcie!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 10. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Dziesiąty odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020 miał za zadanie wyłonić kolejnego finalistę, który będzie miał szansę na występ w koncercie Debiutów podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który odbędzie się w pierwszy weekend września. Natomiast wielki finał "Szansy na sukces" odbędzie się 31 maja 2020.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Ireneusz Nawrotek, który zaśpiewał piosenkę "Klub wesołego szampana". Później scenę przejęła Daria Górska, 16-latka ze Szczecina. Dziewczyna na razie jest w I klasie liceum, ale jej pasją jest muzyka. Śpiewa od dziecka, ale stara się jak najwięcej udzielać wokalnie oraz pisze własne piosenki. Fajną masz energię - powiedział Artur Orzech przed losowaniem piosenki. Natomiast utwór, jaki wylosował to "Lato".

Największe przeboje grupy VOX w programie. Czyje wykonanie było najlepsze?Zobacz więcej

Patryk Cyplik przyjechał z Zielonej Góry i zajmuje się improwizacją. Śpiewa od 15 lat. Na scenie Patryk zmierzył się z utworem "Mów mi Elvis". Martyna Wolsztyńska przyjechała z Knurowa i ukończyła studium wokalno-baletowe w Gliwicach. Martyna zaśpiewała piosenkę "Ludzie pragną piękna". Monika Jakuszewicz przyjechała ze Słubic i na scenie "Szansy na sukces" zaśpiewała piosenkę "Ławka".

Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina po raz pierwszy na eliminacjach do "Szansy na sukces" była 25 lat temu. Teraz natomiast spróbowała swoich sił w piosence "Da Da Da". Jako ostatni mikron przejął Tomasz Jarosz, który przyjechał z Kamionki Wielkiej, gdzie się urodził i żyje. Od 17 lat jest funkcjonariuszem Straży Granicznej, gdzie udzielał się również w orkiestrze. Ponadto jest wokalistką zespołu muzyki lacheckiej - Lachersi. Tomasz zaśpiewał na koniec piosenkę "Poranki".

Zespół Formacja Nieżywych Schabuff wyróżnili Martynę Wolsztyńską oraz Patryka Cyplika.

W 10. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2020" WYGRAŁ TOMASZ JAROSZ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • My (gość)

  Według katalogu ZAiKS, autorem słów "Klubu wesołego szampana" jest Wojciech Płocharski, a za muzykę odpowiada 6-osobowy zespół. Superprzebój!

  27.05.2020 06:09
 • Ja. (gość)

  Martynę Wolsztyńską. Proszę poprawić.

  24.05.2020 17:22
 • Ja. (gość)

  Martynę Wolsztyńską. Proszę poprawić.

  24.05.2020 17:22

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×