"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 10. Norbi i Rafał Brzozowski świetnie bawili się w programie! Wygrała Magda Michalak!

W 10. odcinku tegorocznej edycji programu "Szansa na sukces" uczestnicy wykonywali piosenki Rafała Brzozowskiego i Norbiego! Kto otrzymał możliwość występu w finale programu, dzięki czemu zawalczy o występ w Opolu? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

W 10. odcinku programu "Szansa na sukces" na kanapie dla gości zasiedli dwaj wokaliści, którzy jednocześnie są prowadzącymi programów TVP - Norbi i Rafał Brzozowski! Dla autora hitu "Kobiety są gorące" była to już czwarta wizyta w programie. Rafał natomiast był wcześniej w programie tylko raz - jako uczestnik.

TVP jednak nie zorganizuje koncertu?! Jacek Kurski zdradza, jak wyłoni reprezentanta Polski!Zobacz więcej

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Agnieszka Wiechnik, trenerka wokalna z Lublina. Uczestniczka wylosowała utwór "Za mały jest świat" z repertuaru Rafała. Po niej nadszedł czas na Jakuba Łabno, który na co dzień pracuje w przedszkolu. Trafił mu się hit "Kobiety są gorące"! Bliźniaki Antoni i Aleksander Parzychowscy z Warszawy zaśpiewali utwór "Magiczne słowa", znany też pod tytułem "Wszystko to, co mam".

Studentka wokalistyki i skrzypaczka Magda Michalak wylosowała piosenkę "Rozkołysz się" z repertuaru Norbiego. Marek Manaj z Legionowa jest żołnierzem, a występem w programie "Szansa na sukces" spełnił swoje wielkie marzenie. Zaśpiewał utwór "Nie zaczepiaj mnie", który na co dzień śpiewa Norbi. Studentka Kaja Tomaszewska, która trenuje sztuki walki, wystąpiła jako przedostatnia. Trafiła na piosenkę "Tak blisko jak ja"!

Ostatnią uczestniczką była maturzystka Wioleta Kupis, dla której pozostał do zaśpiewania utwór "Nie mam nic". Potem nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Wyróżnienia powędrowały do Marka Manaja i Agnieszki Wiechnik. Zwyciężczynią była Magda Michalak, która w finale odcinka zaśpiewała z Norbim i Rafałem.

W 10. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrała Magda Michalak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • BARCIA (gość)

  PIOTR CUGOWSKI

  09.12.2019 11:12
 • RUBIK SUBJECT (gość)

  PIOTR RUBIK

  09.12.2019 11:10
 • EDYTA GORNIAK (gość)

  EDYTA BARTOSIEWICZ

  09.12.2019 11:08
 • NATALIA KUKULSKA (gość)

  EWA FARNA

  09.12.2019 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×