"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 12. FINAŁ! Izabela Zalewska z odcinka z Alicją Majewską wygrała program i zaśpiewa w Opolu! Kim jest?

Widzowie Dwójki poprzez głosowanie sms wyłonili zwyciężczynię "Szansy na Sukces. Opole 2020". Laureatka programu - Izabela Zalewska - zaśpiewa na 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" - FINAŁ - co się wydarzyło?

W wielkim finale "Szansy na sukces Opole 2020" zmierzyli się zwycięzcy wszystkich 11 odcinków programu. Każdy z nich zaśpiewał piosenkę w duecie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Następnie na podstawie głosowania sms wyłoniono finałową trójkę. W II części programu finaliści zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha. Ostatecznie na podstawie sumy głosów telewidzów zwyciężyła Izabela Zalewska, która w ścisłym finale wykonała utwór "Jeszcze się tam żagiel bieli" z repertuaru Alicji Majewskiej.

TVP jednak nie zorganizuje koncertu?! Jacek Kurski zdradza, jak wyłoni reprezentanta Polski!Zobacz więcej

W wielkim finale gościnnie wystąpiła Viki Gabor, zwyciężczyni finału "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019", która piosenką "Superhero" wyśpiewała całej Polsce wygraną na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Viki Gabor w "Szansie na sukces" wygrała odcinek z udziałem zespołu Blue Cafe. Tym razem role się zamieniły – zawsze to uczestnicy "Szansy na sukces" wykonują utwory gwiazd, tym razem stało się odwrotnie i zespół Blue Cafe”razem z Viki wspólnie wykonał jej utwór.

Izabela Zalewska - kim jest zwyciężczyni "Szansy na sukces. Opole 2020"?

Izabela Zalewska ma 25 lat, pochodzi z miejscowości Marzenin (k. Wrześni), mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a studia magisterskie ukończyła na Akademii Muzycznej w Poznaniu ze specjalizacją w dziedzinie dyrygentury chóralnej. Dziś pracuje tam jako asystent, jest dyrygentem chóru i nauczycielką śpiewu.

Dzięki zwycięstwu w finale Izabela wystąpi w konkursie Debiuty podczas 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Justyna Steczkowska, Ewa Farna, a nawet Joanna Kulig - kto zaczynał karierę w kultowym programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×