"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 2. Patrycja Mizerska najlepiej zaśpiewała piosenki Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego!

W 2. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" bohaterami byli twórcy Lady Pank - Jan Borysewicz i Andrzej Mogielnicki. To oni wybrali zwycięzcę programu. Kto otrzymał przepustkę do występu w Opolu?

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 2. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Jako pierwsza w 2. odcinku "Szansy na sukces" wystąpiła Patrycja Mizerska, która pochodzi z Bielawy. Artur Orzech wylosował dla niej piosenkę pt. "Zawsze tam gdzie ty", dzięki której uczestniczka wprowadziła wszystkich w romantyczny nastrój. Po niej na scenie pojawił się Zbigniew Świder z miejscowości Bartniki koło Przasnysza. Zaśpiewał "Mniej niż zero".

Zaskakujący wynik 1. odcinka! Kto oczarował Andrzeja Piasecznego?Zobacz więcej

Kamil Czeszel wykonał "Bo tutaj jest jak jest" z repertuaru Pawła Kukiza i Jana Borysewicza. Po nim wystąpiła Liwia Limberger, która zaprezentowała się śpiewając "Mała Lady Pank". Z kolei Damianowi Konieczyńskiemu trafił się utwór zespołu Bracia, "Niepisane".

"Wciąż bardziej obcy" to piosenka, którą widzom przypomniał mający wykształcenie prawnicze i muzyczne Maksymilian Mularczyk. Ostatnia zaśpiewała 16-letnia Ula Szumska. Los sprawił, że dla niej przygotowany był utwór "Nie wierz nigdy kobiecie". Po tym występie jury udało się na obrady. Jan Borysewicz i Andrzej Mogielnicki zdecydowali, że wyróżnienia otrzymali Kamil Czeszel i Ula Szumska.

2. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020" wygrała Patrycja Mizerska!

Viki Gabor odniesie sukces na miarę Roksany Węgiel? Piosenka "Superhero" podbije Europę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×