"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 3. Nieśmiertelne piosenki Andrzeja Zauchy! Wygrała Sylwia Frączek!

W 3. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020" usłyszeliśmy piosenki Andrzeja Zauchy, które stały się już ponadczasowe. Na scenie pojawiła się siódemka uczestników, którzy marzą o pojawieniu się na festiwalu w Opolu. Kto z nich będzie miał na to szansę?

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" piosenki Andrzeja Zauchy - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Tym razem w "Szansie na sukces" przypomniane zostały piosenki Andrzeja Zauchy. Na kanapie w programie zasiedli: Krystyna Prońko, twórca zespołu Dżamble, Marian Pawlik oraz wokalista jazzowy i twórca 3-tomowej monografii Andrzeja Zauchy, Janusz Szrom. - Andrzej był świetnym kolegą. Znaliśmy się bardzo długo, bo od 1969 roku - powiedziała Krystyna Prońko. Wokalistka miała też pierwszą wylosowaną w tym odcinku piosenkę. "C'est la vie - Paryż z pocztówki" zaśpiewał Maciej Lipina.

Piosenki Haliny Frąckowiak w pierwszym odcinku nowej serii programu. Kto zachwycił najbardziej?Zobacz więcej

Kolejny na scenie pojawił się Kamil Kilian, który wykonał "Bądź moim natchnieniem". Eugeniusz Tiemnikow urodził się na Ukrainie, ale od lat 80. XX wieku mieszka w Polsce. Na co dzień śpiewa przedwojenne utwory, a w "Szansie na sukces" zaprezentował swoją interpretację piosenki "Czarny Alibaba". Sylwia Frączek wylosowała "Jak na lotni", a Piotr Petrykowski z Zygmuntowa - "Myśmy byli sobie pisani".

Anna Brzeska, która imię dostała z miłości jej mamy do Anny Jantar, przyjechała do studia ze swoją przyjaciółką - Dominiką Zasiewską, dawną "Wodzianką" Kuby Wojewódzkiego. Zaśpiewała "Bezsenność we dwoje". Na koniec wystąpił Krzysztof Bobel, który pochodzi z Węgorzewa, ale przyjechał z Bydgoszczy. Artur Orzech wylosował dla niego "Byłaś serca biciem". Jury zdecydowało, że wyróżnienia otrzymali Kamil Kilian i Krzysztof Bobel.

W 3. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrała Sylwia Frączek!

Andrzej Krzywy i przeboje De Mono w programie! Wygrała uczestniczka "The Voice Kids"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jarek P (gość)

    Odcinek na wysokim poziomie. To lubię

    16.03.2020 15:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×