"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 4. Erwin Kornacki zachwycił Krzysztofa Cugowskiego!

W 4. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" uczestnicy zmierzyli się z piosenkami Krzysztofa Cugowskiego. Czyj występ najbardziej spodobał się wokaliście? Sprawdź, co wydarzyło się w premierowym odcinku "Szansy na sukces".

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 4. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Bohaterem 4. odcinka "Szansy na sukces" był Krzysztof Cugowski, który świętuje 50-lecie pracy artystycznej. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Marlena Mazgaj. Pasją licealistki oprócz muzyki jest jazda konna. Uczestniczka zmierzyła się z utworem "Memu miastu na do widzenia".

Piosenki zespołu Ich Troje w programie! Kogo nagrodzili Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa?Zobacz więcej

Następnie wystąpił Łukasz Juszkiewicz - nauczyciel śpiewu. Artur Orzech wylosował dla niego piosenkę pt. "Sen o dolinie". Później Rene Sikora wykonał "Demony wojny". Jako czwarta zaśpiewała Klaudia Kowalik z Radomia, która marzy o wydaniu własnej płyty. Uczestniczka zaprezentowała utwór "Jest taki samotny dom".

Anna Czachorowska, nauczycielka i kompozytorka z Płocka, wykonała piosenkę "Twoje radio". Tuż po niej Erwin Kornacki zaśpiewał utwór "Zaklęty krąg". Jako ostatnia na scenie pojawiła się Daria Adamczewska, która wcześniej brała udział w programie "The Voice of Poland". Daria należała do drużyny Piotra Cugowskiego. W "Szansie na sukces" zaprezentowała "Martwe morze".

Viki Gabor odniesie sukces na miarę Roksany Węgiel? Piosenka "Superhero" podbije Europę?Zobacz więcej

4. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020" wygrał Erwin Kornacki!

Wyróżnienie otrzymali: Łukasz Juszkiewicz oraz Daria Adamczewska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×