"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 5. Izabela Zalewska zachwyciła Alicję Majewską!

W 5. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020" uczestnicy musieli zmierzyć się z przebojami Alicji Majewskiej. Kto okazał się najlepszy? Kto przedstawił najlepszą interpretację? Sprawdźcie, kto okazał się zwycięzcą 5. odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2020"!

Multimedia

Bohaterką 5. odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2020" była Alicja Majewska, której towarzyszył Włodzimierz Korcz. Najlepszy wykonawca dostanie się do finału, w którym nagrodą jest udział w Koncercie Debiuty podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, Opole 2019.

Piosenki Krzysztofa Cugowskiego w programie! Kto zaśpiewał najlepiej? Zobacz więcej

Jako pierwsza z piosenką Alicji Majewskiej zmierzyła się z nauczycielka muzyki i dyrygentka chóralna, Izabela Zalewska, która zaśpiewała "Odkryjemy miłość nieznaną". Następnie na scenie pojawił się Nestor Pałczyński, nauczyciel języka angielskiego z Bełchatowa. Mężczyzna wykonał piosenkę "Wszystko może się stać".

Klaudia Łacka ma 14 lat i marzy jej się nauka w szkole muzycznej. Dziewczyna musiała zmierzyć się z trudną piosenką - "Jeszcze się tam żagiel bieli". Sama Majewska przyznaje, że to najważniejsza piosenka w jej zawodowym dorobku.

Piosenki zespołu Ich Troje w programie! Kogo nagrodzili Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa?Zobacz więcej

Kolejna w programie pojawiła się Maja Fijałkowska z Ciechanowa. Zawodniczka przedstawiła swoją interpretację hitu "Być kobietą". Później na scenie pojawiła się Teresa Kuna-Kramarska, która zaśpiewała "Żyć się chce".

Gabriela Litkowiak pochodzi z Turwii i zaśpiewała "Przed nocą i mgłą". Jako ostatni na scenie pojawił się Hubert Kupiec, któremu przypadła piosenka "To nie sztuka wybudować nowy dom".

5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020" wygrała Izabela Zalewska!

Wyróżnienie otrzymali: Gabriela Litkowiak i Hubert Kupiec

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • paw (gość)

  Jodie Foster

  09.11.2019 22:52
 • ja (gość)

  Pani Iza pięknie zaśpiewała!!! Byłem zszokowany. BRAWO!!!!

  04.11.2019 10:35
 • bębacz (gość)

  olek

  03.11.2019 17:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×