"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 6. Kultowe piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Wygrała Julia Bojur!

Za nami 6. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020". Tym razem bohaterem odcinka był Zbigniew Wodecki i to właśnie z legendarnymi piosenkami tego nieodżałowanego artysty musieli zmierzyć się młodzi wokaliści oraz wokalistki! Jak im poszło? Kto wygrał program? Sprawdźcie!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" Zbigniew Wodecki - kto wystąpił, co się wydarzyło?

"Szansa na sukces. Opole 2020" trwa dalej! Za nami wyjątkowy odcinek programu, którego głównym bohaterem był nieodżałowany Zbigniew Wodecki. Na kanapie jurorskiej zasiedli Katarzyna Wodecka, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz oraz Sławek Uniatowski i to właśnie oni oceniali artystów, którzy zmierzyli się z kultowymi piosenkami Wodeckiego.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Bartosz Prokop. Z wykształcenia jest lingwistą i przez ponad 10 lat uczył dzieci w szkole. Mężczyzna zmierzył się z utworem "Lubię wracać tam gdzie byłem". Później scenę przejął Karol Berger. Mężczyzna przyjechał z Katowic i kończy teologię wraz z prawem kościelnym. a obecnie prowadzi swój program muzyczny w jednej z rozgłośni. Karol zmierzył się z piosenką "Zacznij od Bacha".

Izabela Trojanowska i jej największe hity w programie! Wygrała uczestniczka "The Voice of Poland"!Zobacz więcej

Julia Sołtyk przyjechała z Kielc, ale studiuje architekturę w Warszawie. Młoda wokalistka zmierzyła się z piosenką "Rzuć to wszystko co złe". Następnie scenę przejął Andrzej Czapowski, mieszkaniec Łubnej, który okolicznościowo zajmuje się muzyką. Mężczyzna zaśpiewał piosenkę "Pszczółka Maja".

Mateusz Włodarczyk pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego i jest absolwentem ekonomii, chociaż obecnie zajmuje się ubezpieczeniami. Ponadto jego ogromną pasją jest muzyka, dlatego pracuje nad swoją debiutancką płytą! Mężczyzna zmierzył się z numerem "Opowiadaj mi tak". Julia Bojur ma 17 lat i przyjechała z Zawad. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła po Pierwszej Komunii Świętej. Młoda wokalistka zaśpiewała "Izoldę".

Marta Burdynowicz ma 27 lat i jest aktorką musicalową i dubbingową. Wokalistka zmierzyła się z piosenką "Z tobą chcę oglądać świat".

W 6. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2020" TRIUMFOWAŁA JULIA BOJUR!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×