"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 6. Przeboje Edyty Geppert w programie. Wygrała Dominika Siwek!

W 6. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020" rozbrzmiały przeboje Edyty Geppert. Uczestnicy wykonali jej największe hity, a jedna osoba otrzymała możliwość występu w finale programu, aby walczyć o udział w Debiutach na festiwalu w Opolu w 2020 roku.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" Edyta Geppert - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Bohaterką tego odcinka była Edyta Geppert, obok której na kanapie "Szansy na sukces" zasiedli także: mąż Edyty Geppert i reżyser jej koncertów - Piotr Loretz oraz kompozytor, pianista i producent muzyczny - Krzysztof Herdzin. Razem odczytywali wylosowane przez Artura Orzecha piosenki i wybrali zwycięzcę odcinka.

Piosenki Krzysztofa Cugowskiego w programie! Kto zaśpiewał najlepiej? Zobacz więcej

Jako pierwsza na scenie "Szansy na sukces" pojawiła się Aleksandra Idkowska, która jest uczennicą ostatniej klasy liceum muzycznego II stopnia w Poznaniu. Wylosowana dla niej piosenka to "Och życie, kocham cię nad życie". Kolejna była Dominika Siwek z Kętrzyna, która wyznała, że od najmłodszych lat uczyła się śpiewać właśnie na piosenkach Edyty Geppert. W programie przyszło jej wykonać kolejny wielki hit bohaterki tego odcinka - "Jaka róża taki cierń".

Danuta Polańska zaprezentowała się w znanym m.in. z filmu "Kogel mogel" utworze "Szukaj mnie". Dla pochodzącej z Elbląga Paulina Hebel wylosowana została piosenka "Mamo... Córko..". Pierwszy i jedyny w tym odcinku mężczyzna - Szymon Piątkowski - wykonał "Nie żałuję". Po nim przyszedł czas na Angelę Gerłowską, która zaśpiewała "Zamiast". Ostatni występ należał do prawniczki Liki Wdowczyk, a piosenka, która jej przypadła to "Cień księżyca".

W 6. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrała Dominika Siwek!

Kto zachwycił Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza? Kto zaśpiewał najlepiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • barbra (gość)

    Piękny głos Szymon Piątkowski i wzruszające wykonanie "Nie żałuję".Brawo!

    18.11.2019 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×