"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 7. Hity Zenka Martyniuka i zespołu Akcent w programie! Wygrał Paweł Bauer!

Gościem 7. odcinka odcinka "Szansa na sukces. Opole 2020" był gwiazdor polskiej sceny disco polo - Zenon Martyniuk! Kto dzięki niemu awansował do wielkiego finału? Poznajcie wokalistę, który powalczy o udział w Debiutach na festiwalu w Opolu w 2020 roku.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" Zenon Martyniuk - kto wystąpił, co się wydarzyło?

W "Szansie na sukces" zadebiutował dziś Zenek Martyniuk. Lider zespołu Akcent po raz pierwszy pojawił się w kultowym programie TVP. Jego zadaniem było dziś wysłuchanie siedmiu uczestników programu - walczyli oni o występ w wielkim finale, który jest przepustką do koncertu Debiutów na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2020 roku.

Przeboje Edyty Geppert w programie. Kto swoją interpretacją zachwycił jury?Zobacz więcej

Martyniukowi zwycięzcę odcinka pomagali dziś wyłonić: Marzanna Zrajkowska (autorka tekstów piosenek) i Ryszard Warot (klawiszowiec zespołu Zenona Martyniuka). Pierwszy z twórczością Zenona Martyniuka zmierzył się Miłosz Piątkowski, który zaśpiewał "Przekorny los". Tuż po nim na scenie pojawiła się Magdalena Hinz z Poznania, która jest muzycznym samoukiem. Artur Orzech wylosował dla niej piosenkę pt. "Moja gwiazda".

Kolejnym uczestnikiem był Paweł Bauer, który zaśpiewał słynne "Przez twe oczy zielone". Michał Rakoczy zmierzył się z utworem "Kochana wierzę w miłość". Następnie na scenie pojawiła się 25-letnia Ernestyna Adamowicz, nauczycielka plastyki i techniki z małej miejscowości nieopodal Zgorzelca. Wylosowano dla niej piosenkę "Życie to są chwile".

Syn Zenka Martyniuka twierdzi, że do rozwodu nie dojdzie! Jak układa mu się z Eweliną?Zobacz więcej

Inspirująca się stylem Maryli Rodowicz Ewa Olczak nagrała już swoją płytę. W "Szansie na sukces" próbkę swoich możliwości wokalnych zaprezentowała w piosence "Taką cię wyśniłem". Ostatnim uczestnikiem był pochodzący z Opola Marcin Lutz, który w "Szansie na sukces" śpiewał już 12 lat temu. Z repertuaru Zenka Martyniuka wykonał "Prawdziwa miłość to ty".

W 7. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrał Paweł Bauer!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Ernestyna mi się najbardziej podobała! Super dziewczyna!

    06.08.2020 22:27
  • tez mi sie najb podobało wykonanie Marcina (gość)

    a może p Zenek zaprosiłby marcina do wspólnego wykonania np w te wekendowe wieczory z latem z radiem

    27.07.2020 18:10
  • ania (gość)

    Czy to vod.tvp jest płatne czy można to pobrać bez opłat i jak .Dzięki za jakieś info

    05.05.2020 12:23
  • honda (gość)

    mozna posłuchac na vod.typ.pl

    04.05.2020 09:32
  • ania (gość)

    Pan Marcin Lutz rewelacyjny występ ,piękny głos,wspaniałe wykonanie.Numer 1.Szkoda ,że nie można odtworzyć tego na youtube.Proszę o informację gdzie można ten występ jeszcze raz zobaczyć

    03.05.2020 16:14
  • Malwina (gość)

    Marcin Lutz byl fenomenalny...Mam nadziej że jeszcze go usłyszymy..

    03.05.2020 15:13
  • Jakub (gość)

    Marcin Kutz był rewelacyjny nr 1 na 100%. Niewiarygodne i niesprawiedliwe że nie wygrał. Czyżby zazdrość Panie Zenonie?

    02.05.2020 20:43
  • Aga (gość)

    Marcin Lutz wygrałby Opole.... w życiu nie zrobił żaden utwór na mnie takiego wrażenia, śpiewał całym sercem, całą duszą i całym sobą, przepiękne wykonanie i w 100 % przebił oryginał... gratulacje dla Marcina Lutza, było fenomenalnie pięknie

    02.05.2020 16:22
  • Aga (gość)

    Były tancerz w utworze Zenka Martyniuka... dlaczego Marcin Lutz nie wygrał, to jakaś kpina ????? .... przebił nawet oryginał. Wewnętrznie tak czułam się przepełniona miłością i radością jak słuchałam tego wykonania .... dziękuję i chylę czoła było cudnie. Proszę nagrać to wykonanie i wiele innych , będę go słuchała przez całe życie....

    02.05.2020 16:17
  • Aga (gość)

    Dziś przed chwilą była powtórka, a oglądałam ich juz chyba 3, Marcin był fenomenalnie cudny w tym utworze, o niebo lepszy, przebił oryginał.... Marcin ogromny szacunek, chcę Ciebie słuchać jak śpiewasz przez całe moje życie, a będzie ono najpiękniejsze ☺

    02.05.2020 16:11
  • Aga (gość)

    Dziś przed chwilą była powtórka, a oglądałam ich luz chyva 3, Marcin był fenomenalnie cudny w tym utworze, o juno przebił oryginał.... Marcin ogromny szacunek, chcę Ciebie słuchać jak śpiewasz przez całe moje życie, a będzie ono najpiękniejsze ☺

    02.05.2020 16:09
  • HD (gość)

    Pan Marcin śpiewa tak że poprostu ciary wychodzą na skórze Powinien wygrać ten konkurs

    28.01.2020 09:30
  • Hop (gość)

    Marcin Lutz -fenomenalny występ,doskonale prezentuje się na scenie. Słuchając Go- czuje się,że wie o czym śpiewa.Prezentacja piosenki przewyższa oryginał.

    26.01.2020 10:20
  • janek gosc (gość)

    ola/gosc/ uzasadnij ze werdykt był sprawiedliwy bo??????????????????????????

    26.01.2020 03:43
  • janek gosc (gość)

    niestety maja przedmówcy racje , najgorsze wykonanie zostało nagrodzone pierwszym miejscem , chyba tylko dlatego, ze facet spiewa w stylu Zenka. Natomiast super wykonanie przez Marcina Lutza tylko otrzymalo wyróznienie, powinien miec pierwsze miejsce

    26.01.2020 03:40
  • janek gosc (gość)

    niestety maja przedmówcy racje , najgorsze wykonanie zostało nagrodzone pierwszym miejscem , chyba tylko dlatego, ze facet spiewa w stylu Zenka. Natomiast super wykonanie przez Marcina Lutza tylko otrzymalo wyróznienie, powinien miec pierwsze miejsce

    26.01.2020 03:40
  • rilla (gość)

    Szkoda, bo M. Lutz mógł dla Z . Martyniuka wygrać w finale w Kongresowej. Był najlepszy i wszyscy to widzieli.

    07.12.2019 19:23
  • Joasia (gość)

    Nie wierzyłam oczom i uszom! Najsłabsze wykonanie zostało nagrodzone. Lutz był najlepszy! Przede wszystkim dobry głos i świetne wykonanie. No ale nie umie skrzeczeć jak ZM....

    25.11.2019 22:34
  • Joasia (gość)

    Nie wierzyłam oczom i uszom! Najsłabsze wykonanie zostało nagrodzone. Lutz był najlepszy! Przede wszystkim dobry głos i świetne wykonanie. No ale nie umie skrzeczeć jak ZM....

    25.11.2019 22:34
  • Gość (gość)

    Bez obrazy Pana Zenka... daleko mu do Pana Marcina. Ładnie ktoś napisał, głosy muszą do siebie pasować żeby razem zaśpiewać. Przy panu Marcinie Pan Zenon kiepsko wypada więc byłby wstyd na całą Polskę. I nie mam nic do disco polo tylko czemu taki Pan Zenon zaistniał na rynku muzycznym? Śpiewa fatalnie. Oby nie zaśpiewali w Opolu.

    25.11.2019 08:49
NowszeStarsze