"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 8. "Dmuchawce, latawce, wiatr" i inne hity Urszuli w programie. Wygrała Maja Jaszcz!

W 8. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020" uczestnicy zmierzyli się z piosenkami Urszuli. Widzowie usłyszeli m.in. "Dmuchawce, latawce, wiatr" i "Konik na biegunach". Kto wypadł najlepiej i awansował do wielkiego finału? O udział w Debiutach na festiwalu w Opolu w 2020 roku powalczy Maja Jaszcz!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" Urszula - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Gościem specjalnym 8. odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2020" była Urszula. Na kanapie obok piosenkarki zasiedli również członkowie jej zespołu: Sławomir Kosiński, Piotr Mędrzak, Krzysztof Poliński, Dorota Kopka.

Jako pierwsze z repertuarem Urszuli zmierzyły się siostry: Katarzyna Hybiak i Małgorzata Hybiak-Marniok z Poznania. Panie wykonały utwór "Rysa na szkle". -To nasza ulubiona piosenka - zapowiedziały.

Występ w "Szansie na sukces" był spełnieniem marzeń dla kolejnego uczestnika. Zbigniew Skórka zaśpiewał piosenkę pt. "Totalna hipnoza". Pracownica biura nieruchomości Maja Jaszcz wykonała "Na sen".

Hity Zenka Martyniuka i zespołu Akcent w programie! Kto okazał się najlepszy?Zobacz więcej

Następnie z repertuarem Urszuli zmierzyła się uczennica klasy maturalnej. Marta Mika zaśpiewała "Luz blues w niebie same dziury". Tuż po niej na scenie "Szansy na sukces" pojawiła się pochodząca z Zakopanego Magdalena Czuba, która operuje mezzosopranem. W "Szansie na sukces" zaśpiewała "Konik na biegunach". Mieszkający w Belgii Paweł Olender zaśpiewał kultowe "Dmuchawce, latawce, wiatr". Ostatnią uczestniczką "Szansy na sukces" z piosenkami Urszuli była Paulina Pyszkowska. Na zakończenie wykonała utwór pt. "Malinowy Król".

W 8. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrała Maja Jaszcz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Brawo Paulina, wykonałaś super ładnie i czysto. Śpiewaj dalej i nie przestawaj. Pielęgnuj i rozwijaj swój talent, bo naprawdę go posiadasz. Brawo.

    28.11.2019 22:22
  • Kasia Skorka (gość)

    Brawo Zbyszek!!!Wielkie gratulacje!!Bylo super!!!

    24.11.2019 19:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×