"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 9. Największe przeboje grupy VOX w programie. Wygrał Tomasz Filipczak!

W 9. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020" uczestnicy zaśpiewali największe przeboje grupy VOX. Witold Paszt, Mariusz Matera i Darek Tokarzewski wyłonili zwycięzcę odcinka. O występ podczas koncertu "Debiuty" podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2020 powalczy....

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 9. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Dziewiąty odcinek należał do grupy VOX. Witold Paszt, Mariusz Matera i Darek Tokarzewski 26 lat temu wystąpili w "Szansie na sukces". Teraz zasiedli w roli jurorów, aby wyłonić kolejnego finalistę programu, który już 31 maja będzie walczył o występ w opolskich Debiutach. Jako pierwszy na scenie pojawił się 14-letni Wojciech Wilczyński. Nastolatek zaśpiewał "Rycz mała rycz".

Walka o występ w Opolu powraca! Kto zasiądzie w jury nowego odcinka?Zobacz więcej

Maciej Mazur ze Szczecina przygodę ze śpiewaniem rozpoczął 6 lat temu w chórze Akademii Morskiej. W "Szansie na sukces" zaśpiewał "Zabiorę Cię Magdaleno". Następnym wykonawcą był Tomasz Filipczak, który wkroczył na scenę z własnym statywem. -To mój amulet - wyznał. 17 lat temu miał już okazję śpiewać przed zespołem Vox. W programie przyszło mu zaśpiewać "Szczęśliwej drogi już czas".

Kolejny odcinek nagrany w czasie pandemii. Kto najlepiej zaśpiewał piosenki zespołu Enej?Zobacz więcej

Andrzej Koziński z Włocławka wykonał "Bananowy song". Tina Popko dostała swoje imię po legendarnej Tinie Turner. Artur Orzech wylosował dla niej "A gdyby tak". Kolejnym uczestnikiem 9. odcinka "Szansy na sukces" był Marcin Kolpak z Krakowa. Sympatyczny pracownik firmy produkującej części do samochodów zaśpiewał "Ale feeling".

Kwartet "Farciary" w składzie: Alicja Czajkowska, Ewelina Woźniak, Ida Szebla oraz Justyna Sitarek zaśpiewał na koniec tego odcinka piosenkę "Masz w oczach dwa nieba".

Wyróżnienia od grupy VOX otrzymali: Kwartet "Farciary" i Maciej Mazur.

W 9. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2020" WYGRAŁ TOMASZ FILIPCZAK!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Erwin (gość)

    FARCIARY Bielawa były Najlepsze

    18.05.2020 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×