"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 11. Piosenki Eleni. Wygrała Lena Romul. Zaśpiewała piękną piosenkę "Muzyka twoje imię ma"

W 11. odcinku "Szansy na sukces" wokaliści-amatorzy wzięli udział w polsko-greckiej fecie i sprawdzili się w repertuarze Eleni. "Miłość jak wino", "Za wszystkie noce" - kto zaśpiewał największe przeboje wykonawczyni "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca"? Sprawdźcie, kto dzisiaj przeszedł do finału programu i będzie walczył o występ w Opolu.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 11. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Za nami 11. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021". W show siedmioro uczestników zaśpiewało utwory Eleni. Pierwszą uczestniczką była Dominika Stec z Sanoka, która uczy się śpiewać w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Zaśpiewała "Miłość jak wino". Mariusz Urbaniak przyjechał z Konina, a wychował się w Starym Mieście. Uczy śpiewu. W "Szansie na sukces" już wcześniej występował w programie z piosenkami Ewy Bem. Zaprezentował przebój "Za wszystkie noce", w którym pięknie wybrzmiewa tradycyjny grecki instrument - buzuki.

Urszula Issel brawurowo zaśpiewała "Gdzie ci mężczyźni" i zasłużenie wygrała!Zobacz więcej

Kolejną uczestniczką była Lena Romul, saksofonistka z Warszawy. Zaśpiewała utwór "Muzyka twoje imię ma". Sylwiana Hańczyc, pochodząca ze Stradunów na Mazurach, a mieszkająca w Poznaniu, zmierzyła się z utworem "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca". Następnie na scenie "Szansy na sukces" pojawił się Adam Sikorski, podinspektor w Wydziale Geodezji. Z repertuaru Eleni zaśpiewał "Po słonecznej stronie życia".

Aneta Dąbska z Lublina była przedostatnią uczestniczką dzisiejszej "Szansy na sukces". Zaśpiewała "A słońce sobie lśni". Na koniec usłyszeliśmy Sylwię Rubin spod Opola, pracowniczkę Biura Podróży, która wykonała piosenkę "Tylko w twoich dłoniach jestem jak melodia".

Wyróżnienia otrzymali: Mariusz Urbaniak i Aneta Dąbska.

W 11. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2021" WYGRAŁA: LENA ROMUL.

Zobacz galerię

FBPAGE httpos://facebook.com/telemagazynpl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×