"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 5. Piosenki zespołu LemON w programie. Triumfował Przemysław Dominiak!

5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021". Tym razem gośćmi Artura Orzecha byli członkowie zespołu LemON. Z piosenkami zespołu pod przewodnictwem Igora Herbuta zmierzyli się wokaliści i wokalistki, którzy walczą o możliwość występu na koncercie debiutów w Opolu 2021! Sprawdźcie, kto wygrał 5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021"!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 5. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Za nami 5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021". W emisji jeszcze są odcinki, które nagrano z udziałem Artura Orzecha jako prowadzącego. Gośćmi dzisiejszego odcinka show byli członkowie zespołu LemON.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Julita Wawreszuk, która muzyką zajmuje się od 11 roku życia. Do tego... prywatnie uczy matematyki! Wokalistka zmierzyła się z utworem pt. "Scarlett". Następnie na scenie pojawił się Michał Czulak, który pochodzi z okolic Żywca. Wokalistka, który jest także radnym, stworzył chór gospel. Na scenie "Szansy na sukces" zmierzył się z piosenką pt. "Jutro".

Piosenki Czesława Niemena w programie. Kto zachwycił córkę i żonę legendarnego muzyka?Zobacz więcej

Michał Jabłoński przyjechał z Warszawy i twierdzi, że wiedzie pospolite życie. Na scenie programu TVP zmierzył się z utworem "Wkręceni". Następnie scenę przejęła Klaudia Kulik, która bliska jest obrony tytułu doktorskiego technologii żywienia. Do tego uwielbia śpiew klasyczny! Wokalistka zmierzyła się z piosenką "Napraw".

Paulina Wójcik pracuje w butiku odzieżowym, ale śpiewanie jest jej hobby. Teraz zaśpiewała utwór "Będę z tobą". Później na scenie pojawiła się Daria Englot, 18-latka z klasy maturalnej, której wielką pasją jest śpiewanie. Dziewczyna przyjechała z Oleśnicy i kocha wrocławski Teatr Capitol. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę "Ake" i tak się składa, że właśnie tej piosenki Daria śpiewać bardzo nie chciała, bo - jak określiła - boi się tej piosenki. Jako ostatni na scenie pojawił się Przemysław Dominiak, który przyjechał z Marek. Zaśpiewał piosenkę pt. "Nice".

Wyróżnienia otrzymali Julita Wawreszuk oraz Daria Englot.

W 5. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2021" TRIUMFOWAŁ PRZEMYSŁAW DOMINIAK!

Zobacz galerię

FBPAGE httpos://facebook.com/telemagazynpl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×