"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 5. Przeboje zespołu Skaldowie zawładnęły sceną programu TVP! Wygrała Justyna Kwaśna-Łapisz!

Za nami 5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021". W dzisiejszym odcinku uczestników show oceniali członkowie zespołu Skaldowie! Sprawdźcie, komu poszło najlepiej i kto walczy o występ podczas Debiutów na opolskiej scenie w 2021 roku!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 5. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Uczestnicy programu "Szansa na sukces. Opole 2021" walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tym razem wokaliści oraz wokalistki zmierzyli się z repertuarem Skaldów. Zespół ma na swoim koncie wiele nieśmiertelnych przebojów, wśród nich są "Prześliczna wiolonczelistka", "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", "Medytacje wiejskiego listonosza" czy "Cała jesteś w skowronkach".

Jako pierwszy na scenie pojawił się Michał Pertkiewicz, który przyjechał z Nowogardu. Mężczyzna zmierzył się z utworem "Nie całuj mnie pierwsza". Później mikrofon przejęła Justyna Kwaśna-Łapisz, która do studia TVP przyjechała spod Przemyśla. Kobieta zmierzyła się z kompozycją "Wierniejsza od marzenia".

Hity Cleo w programie. Wygrała uczestniczka "The Voice of Poland"!Zobacz więcej

Kamil Milczarek przyjechał z Pruszkowa i zawodowo zajmuje się śpiewem. Sam śpiewa, a do tego uczy śpiewu innych. Kamil na warsztat wziął piosenkę "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Następnie na scenie pojawił się Przemek Cackowski. Niewidomy wokalistka przyjechał z Grudziądza i ma już pewne muzyczne doświadczenie. Teraz zaśpiewał piosenkę "Dopóki jesteś".

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Małgorzata Tusińska skończyła Akademię Muzyczną i ma spore doświadczenie muzyczne! Zdarzało się jej śpiewać nawet po arabsku! Teraz zaśpiewała piosenkę "Medytacje wiejskiego listonosza". Artur Zoń przyjechał z Będzina i jego pasją jest muzyka. Na scenie zaśpiewał utwór "Króliczek". Na koniec scenę przejęła Ola Turoń, która pochodzi z Oleśnicy, jednak na co dzień mieszka we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się muzyką, a na scenie TVP zaprezentowała utwór "Prześliczna wiolonczelistka".

Wyróżnienia zdobyli Michał Pertkiewicz oraz Ola Turoń

5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021" wygrała Justyna Kwaśna-Łapisz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mor (gość)

    Piosenki są świetne. Szkoda, że TVP posuwa się do takich niskich rzeczy jak wycinanie wypowiedzi. Np. brata Zielińskiego o tym, że dobre koncerty są puszczane w nocy...

    22.11.2020 20:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×