"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 7. Uczestnicy zmierzyli się z przebojami Dwa Plus Jeden! Wygrała Magdalena Meisel

W 7. odcinku wystąpiło ośmioro uczestników. Prowadzący Artur Orzech wylosował dla nich wiele wspaniałych przebojów niezapomnianego tria Dwa Plus Jeden, które - jak się okazało - potrafią zanucić i starsi i młodsi widzowie.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 7. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Za nami 7. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021", w którym uczestnicy wykonywali piosenki tria Dwa Plus Jeden. Występy oceniali Urszula Blaszyńska, Michał Król i Andrzej Rybiński, a prowadzącym był Artur Orzech.

Jako pierwszy wystąpił Mateusz Pawelczyk z Sierakowic, która przymierza się do tego, by zostać radcą prawnym i pasjonuje się siatkówką. Zmierzył się z utworem "Czerwone słoneczko". Następnie na scenie pojawiła się Magdalena Meisel, pracująca w filharmonii nauczycielka gry na skrzypcach. W czasie studiów spędziła dwa lata w Korei Południowej. Zaśpiewała "Windą do nieba".

Piosenki zespołu LemON w programie. Kto okazał się najlepszy i zawalczy o występ w Opolu?Zobacz więcej

Niewidoma Jadwiga Borek z Lasek pod Warszawą, gdzie w Ośrodku dla Niewidomych pracuje jako bibliotekarka i korektorka książek, wykonała utwór "Chodź, pomaluj mój świat". Dla Patrycji Czai z Wąsic, udzielającej się w Ochotniczej Straży Pożarnej, Artur Orzech wylosował bardzo melodyjny hit "Easy Come Easy Go".

Potem na scenie pojawił się Karol Pisarski z Karnkowa, która na co dzień śpiewa i uczy w Szkole Muzycznej "Małe brzdące". Wykonał piosenkę "Hej, dogonię lato". Kolejnymi uczestniczkami były 19-letnia Iga Kasprzak i 17-letnia Agata Kasprzak", które zaśpiewały "Iść w stronę słońca". Ostatni zaprezentował się Przemek Bruhn**, który najpierw wykonał fragment piosenki Natalii Szroeder po kaszubsku, a potem "Wstawaj, szkoda dnia".

Wyróżnienia otrzymali Przemysław Bruhn i Mateusz Pawelczyk.

W 7. ODCINKU PROGRAMU "SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2021" TRIUMFOWAŁA MAGDALENA MEISEL!

Zobacz galerię

FBPAGE httpos://facebook.com/telemagazynpl

Komentarze

Skomentuj
  • Baska (gość)

    P.Magdalena byla tez moja faworytka.Ogromnie sie cieszylam, ze program prowadzil jeszcze A.Orzech.Szkoda, ze go juz nie ma.

    20.04.2021 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×