"Szansa na sukces. Opole 2022" FINAŁ. Wygrał Franciszek Barnowski! Zamościanin wystąpi w Debiutach Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Za nami wielki finał programu "Szansa na sukces. Opole 2022". Widzowie zdecydowali, kto wystąpi na opolskiej scenie podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Poznajcie laureata "Szansy na sukces". Pochodzi z Zamościa.

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2022" FINAŁ. Co się wydarzyło?

Do tegorocznego finału „Szansy na sukces. Opole 2022” zakwalifikowało się jedenastu wokalistów i jeden kwartet: Aleksandra Hinc, Izabela Pawletko, Julia Sekulska, Joanna Mądry, Weronika Lalik, Franciszek Barnowski, Ola Konopka, Nikola Warda, Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski, Anna Piotrowska oraz kwartet LeonVoci czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman.

Każdy finalista zaśpiewał piosenkę gwiazdy z jego odcinka. Pierwsza na scenie pojawiła się żona perkusisty, Ola Konopka, która wygrała odcinek z udziałem Haliny Mlynkovej. W finale zaśpiewała "W kinie, w Lublinie". Nikola Warda wygrała odcinek z piosenkami zespołu Lombard. W finałowym odcinku zmierzyła się ze "Szklaną Pogodą".

Sara James faworytką konkursu w Paryżu? Internauci wróżą Polsce zwycięstwo!Zobacz więcej

Anna Piotrowska dla muzyki porzuciła budownictwo. Z Alicją Majewską zaśpiewała dziś "Jeszcze się tam żagiel bieli". Wiktoria Wiater w towarzystwie Kazimierza Mazura zaśpiewała utwór "Kołysanka Matki" z repertuaru Dwa plus Jeden. Następnie na scenie pojawiła się Joanna Mądry, która wykonała "Za dziesięć trzynasta".

Kwartet LeonVoci, czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman wygrał odcinek z piosenkami Wojciecha Gąssowskiego. Panowie w finale "Szansy na sukces" zmierzyli się z utworem "Gdzie się podziały tamte prywatki". Aleksandra Hinc, czyli laureatka odcinka z piosenkami Modern Talking zaśpiewała dzisiaj "Brother Louie". Weronika Lalik z zespołem Partita zaśpiewała piosenkę "Marzyciele". Izabela Pawletko w duecie z Justyną Steczkowską wykonała "Dziewczynę Szamana".

Michał Matuszewski, który śpiewa kontratenorem wykonał dziś "Motylem jestem". Tuż po nim na scenie pojawiła się Julia Sekulska. Miłośniczka latynoskich rytmów zaśpiewała w finale "Szansy na sukces" piosenkę pt. "Mówili na nią słońce". Ostatnim wykonawcą był śpiewający kucharz z Zamościa, czyli Franciszek Barnowski. Z Marianem Lichtmanem i Joanna Moro zaśpiewał "Bal u Posejdona".

Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski i Franciszek Barnowski znaleźli się w finałowej trójce!

Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Joanna Moro i inne gwiazdy podczas finału jesiennej edycjiZobacz więcej

Finał programu "Szansa na sukces. Opole 2022" składał się z dwóch części. W pierwszej z nich uczestnicy wystąpi w duetach z gwiazdami wygranych przez siebie odcinków lub solo. Widzowie w głosowaniu SMS-owym zdecydowali, kto awansował do kolejnego etapu. W dogrywce znalazło się trzech finalistów, głosy SMS-owe zostały wyzerowane. Finaliści zaśpiewali utwory wylosowane przez Marka Sierockiego z puli wszystkich piosenek tegorocznej edycji „Szansy na sukces. Opole 2022”.

Zwycięzcę drogą SMS-ową wyłonili telewidzowie.

"SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2022" WYGRAŁ FRANCISZEK BARNOWSKI!

Franciszek Barnowski zwyciężył śpiewając utwór "Nie ma jak u mamy" Wojciecha Młynarskiego. W galerii publikujemy zdjęcia z finału "Szansy na sukces. Opole 2022".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Dla mnie to porażka, najlepszy był Michał.Nawet Kora go pokochala.

    02.01.2022 09:50
  • Aga (gość)

    Dla mnie Julia

    20.12.2021 21:43
  • Janek (gość)

    NAJLEPSZA była dziewczyna z nr. 3 Wspaniały głos piekna prezencja . Jesteś najlepsza werdykt to porażka

    20.12.2021 17:40
  • Dorota (gość)

    Nareszcie wygrywa talent i normalnosc

    20.12.2021 07:57
  • Teresa (gość)

    Brawo Franku ! Glosowalam , trzymalam kciuki , wiec bylo troche tak ,gdybym sama wygrala ! Cudny glos , wielka wrazliwosc , zero gwiazdorzenia i sztucznej kokieterii . Zostan soba !

    19.12.2021 22:22
  • Bozenak. (gość)

    Gratulacje dla p.Franciszka był najlepszy naturalny piękny głos, patrzy i słucha się z przyjemnością. Dodatkową zaletą była jego skromność i naturalność. BRAWO

    19.12.2021 19:45
  • magdalena56 (gość)

    Zaskoczenie i dziwny wybór.... Były piękne dziewczyny i pięknie śpiewały a tymczasem wybrano osobowości w zupełności niemedialne. Chyba diabeł tutaj namieszał albo ...konkurencja,która chciała ośmieszyć i dopiec Kurskiemu! Strach się bać jak przyjdą wybory!

    19.12.2021 19:03
  • ZulaFranek (gość)

    Franek cudowny,naturalny, piękny głos.Swietny niezmanierowany młody mężczyzna.

    19.12.2021 19:01
  • pat (gość)

    super brawo niesamowity głos .GRATULACJE i samych sukcesów życzę ..............

    19.12.2021 17:40
  • Andrzej (gość)

    Michał, byłeś najlepszy!

    19.12.2021 16:04
  • Krystyna (gość)

    Kibicowałam Wiktorii. Eurydyki w jej wykonaniu mnie rozczuliły.Myślę,że gdyby ona wylosowała piosenkę "Nie ma jak u mamy" wygraną miałaby w kieszeni.Zabrakło szczęścia. Marek Sierocki źle pociągnął.😉

    19.12.2021 12:53
  • Adasari (gość)

    Tylko Wiktoria! Wspanialy głos, nowoczesna, ale dojrzała juz interpretacja, cudowna osobowość ślicznej,młodej dziewczynki, żal i nieporozumie, że to nie ona wygrała! Tylko ona dawała szansę na rozwój kariery. Uwagę zwracały też uczestniczki od Pani Majewskiej i Młynkowej, dobre glosy, ale też dziewczyna śpiewająca cudną piosenkę Mówili na nią słońce.

    19.12.2021 12:18
  • Adasari (gość)

    Tylko Wiktoria! Wspanialy głos, nowoczesna, ale dojrzała juz interpretacja, cudowna osobowość ślicznej,młodej dziewczynki, żal i nieporozumie, że to nie ona wygrała! Tylko ona dawała szansę na rozwój kariery. Uwagę zwracały też uczestniczki od Pani Majewskiej i Młynkowej, dobre glosy, ale też dziewczyna śpiewająca cudną piosenkę Mówili na nią słońce.

    19.12.2021 12:18
  • Lao (gość)

    Faworyt od pierwszego usłyszenia choć nie wierzyłem że wygra z ładnymi głosami.

    19.12.2021 10:47
  • Gość 1 (gość)

    Super, że wygrał Franciszek, dobrze się go słucha, nie męczy, bije od niego spokój. Głos bardzo ładny, poprowadzony bardzo dobrze choć można jeszcze nad nim pracować. Wiktoria też była niezła ale wg. mnie za młodziutka, nie radzi sobie jeszcze że sceną o końca. Jej drugi występ w czasie finału podobał mi się bardziej. Michał, cóż... nie jest to absolutnie kontratenor, nie zgodzę się z tym, bardziej falset jeśli już, dodatkowo wada wymowy, którą podczas śpiewu niestety słychać. Może się podobać, bo to coś innego i zaskakuje wysokością głosu na początku. Poza tym nic ciekawego.

    19.12.2021 10:31
  • Jola (gość)

    Suuuper brawo byl najlepszy i bardzo dobrze ze wygral Brawo ooo

    19.12.2021 09:39
  • Xxxx (gość)

    Izabela Pawletko i Franciszek Barnowski byli najlepsi, wygrał Franek gratulacje.

    19.12.2021 09:36
  • Anna (gość)

    Brawo Franek, jesteś WIELKI. Twoje wykonanie było najpiękniejsze, byłeś sobą,pięknym,skromnym, utalentowanym CHŁOPCEM,nie kreowałeś się na NIKOGO, i to jest Twjoą największą wartością.Twoją ogromną wartością jest Twój głos,talent i Twoja skromność, tak trzymaj.Franku trzymam za Ciebie kciuki.

    19.12.2021 08:36
  • Dagmara (gość)

    Świetny wybór zwycięzscy finału w osobie Franka Barnowskigo. Franek jesteś wielki,trzymam za Ciebie kciuki.Gratuluję obiektywnego wyboru.To piękne,że istnieje obiektywizm.

    19.12.2021 08:16
  • Dagmara (gość)

    Świetny wybór zwycięzscy finału w osobie Franka Barnowskigo. Franek jesteś wielki,trzymam za Ciebie kciuki.Gratuluję obiektywnego wyboru.To piękne,że istnieje obiektywizm.

    19.12.2021 08:16
NowszeStarsze