"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 1. Thomas Anders z Modern Talking bohaterem odcinka! Aleksandra Hinc okazała się najlepsza!

Za nami 1. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2022". Czas o rozpocząć walkę o możliwość występu na koncercie Debiutów podczas festiwalu w Opolu w 2022 roku! Warto zacząć od grubego uderzenia - gościem programu był Thomas Anders z kultowego zespołu Modern Talking!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 1. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Za nami 1. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2022". Walkę o możliwość występu w Opolu rozpoczęto od mocnego uderzenia! Bohaterem odcinka był Thomas Anders z kultowego zespołu Modern Talking! Piosenkarz, członek duetu Modern Talking, znany jest dzięki takim tytułom jak m.in. "No Face No Name No Number", "You're My Heart, You're My Soul" czy "Brother Louie". Uczestnicy walczą o udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzący program, Marek Sierocki, dla każdego z początkujących piosenkarzy losuje tytuł piosenki. Zawodnicy wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który ocenia ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę.

Był znany przez wszystkich Polaków! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem. Czym zajmuje się dzisiaj?Zobacz więcej

Jako pierwsza na scenie pojawiła się 19-letnia Nailah Vitha. Uczestniczka niedawno zdała dyplom w klasie fortepianu! Młoda wokalistka zmierzyła się z utworem "Brother Louie". Następnie na scenie pojawił się Piotr Cheda, który gra w orkiestrze Politechniki Warszawskiej. Mężczyzna zaśpiewał utwór "You're My Heart, You're My Soul". Później pojawił się Sławomir Olejarczyk, który zaśpiewał "Atlantis Is Calling (SOS For Love)". Po występie Marek Sierocki chwilę rozmawiał z Thomasem Andersem i zapytał go o możliwość ponownego występu z Dieterem Bohlenem. Niestety, na to nie ma szans. Panowie wspólną historię uważają za zamkniętą i obecnie każdy rozwija własną karierę.

Zobaczcie jak się zmieniała serialowa Alutka! Joanna Trzepiecińska zachwyca urodąZobacz więcej

Jako czwarty na scenie pojawił się Krzysztof Przyjemski, który przyjechał spod Poznania. Absolwent dziennikarstwa, przygotowujący się do nagrania płyty, zaśpiewał piosenkę "Cheri, Cheri Lady". Później mikrofon przejęła Aleksandra Pospieszałowska-Skuza, która ma już doświadczenie muzyczne. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Sexy, Sexy Lover". Później swoich sił spróbował Michał Gliwicki, który uczęszcza na studia muzyczne w Bydgoszczy. Zmierzył się z numerem "You Can Win If You Want". Na koniec pojawiła się Aleksandra Hinc, która dopiero skończyła studia. Piosenka, jaką dla niej wylosowano, to utwór "Jet Airliner".

"SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2022" ODCINEK 1 WYGRAŁA ALEKSANDRA HINC!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    gratulacje dla krajanki.. . Rumią,,góra""

    04.10.2021 06:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×